2733
2739
نگران نباش ب این ازمایش ها خیلی اعتباری نیست زیرشم نوشته،ولی خب ب دکترت نشون بده ببین چی میگه،چون زد ...

بخدا دیشب تا صبح خواب بد دیدم الان چطوری بخوابم آخه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا نگران نباش من قسم میخورم که سالمه شاید دکتر واسه محکم کاری بگه یه آزمایش دیگه بدی شااااااید& ...

الان اومدم آروم بشم حالم بدتر شد که کلی عدد آمار و رقم هیچی نمیفهمم ازشون من الان نمیدونم چطوری خودمو آروم کنم

الان اومدم آروم بشم حالم بدتر شد که کلی عدد آمار و رقم هیچی نمیفهمم ازشون من الان نمیدونم چطوری خودم ...

ببین قربونت بشم تو اصن ریسکت بالا نیست متوسطه 

اصلا جای نگرانی نداره بخدا

بری دکتر هم همینو بهت میگه اگرم خیلی دکتر حساسی باشه پیشنهاد آزمایش سلفری میده همین

باور کن چیزی نیست خیالت تخت

2731
الان اومدم آروم بشم حالم بدتر شد که کلی عدد آمار و رقم هیچی نمیفهمم ازشون من الان نمیدونم چطوری خودم ...

ببین پسر عموی من بهش گفته بودن سندروم داون داره و ححتی بهشون اجازه سقط دادن،اما اینا سقط نکردن و بچه سالم بود

این ازمایش در حد احتمال،الکی استرس نگیر

احتمالا بهت ازمایش امینوسنتز میدن اگه ریسکشو بالا تشخیص بدن

فردا برو ی دکتر دیگه اگه دکترت نوبت نمیده،یا حتی یک ماما

2740
آزمایش امینوسنتز چه شکلیه؟

با یه سرنگ آب دور جنین رو بر میدارن آزمایش میکنن 

الان بیشتر دکترا سلفری پیشنهاد میدن که یه آزمایش خون ساده س یکم هزینش زیاده فقط

با یه سرنگ آب دور جنین رو بر میدارن آزمایش میکنن  الان بیشتر دکترا سلفری پیشنهاد میدن که یه آز ...

یعنی فقط خون میگیرن؟؟من از چیز دیگه خیلی میترسم دستکاریم نکنن من استراحت مطلقم😭😭😭خدایا یعنی میشه فردا دکترم بگه هیچی نیست برو به سلامت😢

یعنی فقط خون میگیرن؟؟من از چیز دیگه خیلی میترسم دستکاریم نکنن من استراحت مطلقم😭😭😭خدایا یعنی میشه ...

ایشالا که همینو بهت میگه عزیزم نگران نباش

سلفری فقط خونه

2706