2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه🤣 فقط يبار رفتم كفش مارك بخرم ، خير سرم  بعد تا پامو از كفش اوردم بيرون سر جورابم سوراخ شد ...

خودمم چند ماه پیش رفتم کفش بخرم یجااا گرووون بعد اومدم خونه مامانم یهو گفت چقد جورابات بو میده😓هنوز یادش میفتم میخام بمیرم 

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
دیگه از اینا هم مگه هس؟؟؟!!! عوووق من تاحالا ندیدم

همون بهتر که ندیدی خواهر 

بله متاسفانه هست

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
خودمم چند ماه پیش رفتم کفش بخرم یجااا گرووون بعد اومدم خونه مامانم یهو گفت چقد جورابات بو میده😓هنوز ...

😂😂🤣🤣🤣

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
سلام ببخشید آقایونی که پیشنهاد دوستی میدن منظورشون چیه آخه منم داشتم رد کردم.

منظورشون چیزهای بده من پیشنهادشون قبول میکنم هرچی از دهنم در بیاد بهشون میگم لغو دوستی میزنم توهم همین کار بکن

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان