2737
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1408605 بازدید | 19790 پست
سلام خوشگلا، خوبین؟

هدی جون بالاخره پیدات کردم :) ببین میخواستم بازم ازت تشکر کنم واسه لایت بلو، خییییییلی خوشش اومده ، عاشقش شده :)) چیز دیگه ای تو این مایه بو سراغ داری؟ آکوا دی جیو آرمانی چطوره؟اونم لیموییه
وااااااااااای هدای خیلی ممنونتم :*
روژان جون اتفاقا من به نظرم جو هما و گیوا به هم شبیه بود...یعنی من رفتم گیوا یاد هما افتادم من یه بار هما کوپکردم پیش فلور که خیلی هم همه ازش تعریف می کنن اصلا راضی نبودم...

بهاره جون دبنهامز هم یه سر بزن... اگه لباسی که گرفتی بالاش باز باشه می تونی کت کوتاه یا شالی اشارپی ...استفاده کنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها
راهنمایی
من آز تیرویید دادم واسه عمل
تو رنجه
بازم برم دکتر غدد یا نمی خواد
من یه دکتری قبلا بهم گفته بود تو تیرویتدت بزرکه لوو بخور
یه دکتر دیگه گفت جون ثابت مونده اندازش نخور
منم نخوردم
حالا برم پیش متخصص عدد یا نمی خواد؟
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2731
بچه ها
راهنمایی
من آز تیرویید دادم واسه عمل
تو رنجه
بازم برم دکتر غدد یا نمی خواد
من یه دکتری قبلا بهم گفته بود تو تیرویتدت بزرکه لوو بخور
یه دکتر دیگه گفت جون ثابت مونده اندازش نخور
منم نخوردم
حالا برم پیش متخصص عدد یا نمی خواد؟
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
بهاره جون

زلزله کوچولو رو اگه بردی ..به همسرت بگو امشب مسئولیتش با توئه .. مدل پرنسسی بشین ..
در مورد رنگ هم .. هر رنگی راحتی بپوش ..ولی کلا سعی کن همین طور که سنت بالا میره .. رنگ لباسهای انتخابی رو یک کمی روشن تر کنی (سال به سال ).. اینجوری شاداب تر و جوون تر به نظر میای ..

پرند جونخدا رو شکر که خوشششون اومد...دوباره واسه ایشون یم خوای یا واسه خودت؟ نزدیک ترین به لایت بلو ورساچه سبزه...

مینوشی از یه دکتر رفتن و چک کردن ضرر نمی کنی دکتر حبیبی تو کلینیک غدد بیمارستان عرفان دکتر خوبیه
بهاره جون من کلارینس گرفتم و سبک و راحته....پوشش خیلی زیادی نداره ولی خوب می شینه رو پوست
البته من طبق معمول همیشه که باید پن کیکهام رنگ پوستم نباشه اینم یه کم برام تیره اس ولی در مجموع خوبه
من ریمل کلارینس رو هم تازه گرفتم خیلی خیلی خیلی خوبه... پیشنهاد می دم یه بار تست کنی
2740
سلام به هممممممممممه دوستای گلم
سها جونم
مرسی از احوال پرسیت، سوزش سر معده خیلی اذیتم میکنه، که با رعایت ساعات و نحوه استراحت ، کمی بهترم خداروشکر.

بهاره جان
چند روزه که تو فکر این لباسم برای خودم، البته من الان هیچ مناسبتی ندارم، و شرایط پوشیدن این لباس رو هم، ولی توی شهریور یه مراسم داریم که شاید من اینو پوشیدم، بنظرم خیلی متفاوته نسبت به تیپهای قبلی که زدم، البته همه چیز سلیقه ایه دیگه عزیزم..
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
بهاره جان
قدر رو میتونی میدی در نظر بگیری و مدل سرشونه (آستین) رو هم با سلیقه خودت و مهمونی مورد نظر میتونی تغییر بدی، ولی بنظرمن با توجه به سادگیش خییییییلی شیکه، مخصوصا رنگش و براقی پارچش

این رو هم ببین عزیزم، البته نمیدونم وقت دوختشو داری یا نه؟!!!
آپلود عکس کوچولوهای فارسی

هدی چرا من امروز هر میخوام بگم ..تو هم میگی ... هان ؟؟!!
موهاتو دارم میکشم

بهاره جون بادمجونی و زرشکی و سورمه ای سبز یشمی رو بزار توی دستور کار ..
نه حالا برای این مجلس .. توی مانتو ها رو غیره هم همین طور
کم کم رنگ بازی ادم به وجئ میاد و میری سراغ نارنجی و زرد و قرمز
2706