2737
2734
عنوان

سریال دخترم

2838 بازدید | 20 پست

خییییلی خوبه من کلیییی باهاش گریه میکنم

توروخدا دعا کنید این بچه خوب شه😭😭

بیچاره باباش دلم ریییش میشه😭😭😭😭

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عملش میکنن خوب میشه حساس نشو حساس نشو😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
عهههه

من خیلی دورم🤣🤣🤣اون موقع ک قطع شد نشستم نگا کردم تا تهش هنوز کامل نیومده فیلمه 

ولی خیلی خوب میشه😁اون یارو جمالم خوب میشه 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من خیلی دورم🤣🤣🤣اون موقع ک قطع شد نشستم نگا کردم تا تهش هنوز کامل نیومده فیلمه  ولی خیلی خوب ...

من که الان یک هفته س ندیدم پسرم کابل HDMI رو خراب کرده هنوز نگرفتیم😣😣😣😣😣

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
من توجم هرچی فیلم می بینم وسطاش یه فیلم دیگه می ذارن والاقاطی کردم. حالاموضوع ش چیه واقعاپدره دختره ...

اره هست پدرشه

2738
من خیلی دورم🤣🤣🤣اون موقع ک قطع شد نشستم نگا کردم تا تهش هنوز کامل نیومده فیلمه  ولی خیلی خوب ...

جمال چشه مگه؟ 

اویکو خوب میشه؟ 

تو یوتیوب می بینم عزیزم

نه جمال که پدرش نیست

آزمایش دی ان ای تقلبی بوده از جمال

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706