2737
2734
عنوان

همگی بیاین مردم از پا درد😦😦😦

76 بازدید | 11 پست

سلام.بچه ها سه روزه پای راستم قسمت ساقش با انگشت بزرگم درد گرفته یه درد عجیبه انگار دردی مثل خواب رفتگیه یا گاهی احساس ورم میکنم توش یعنی احساس میکنم باد کرده دردش اینجوره یا مثلا فشار خون توش زیاده .انگشت بزرگم سر شده حس میکنم یه سوزن بزنم بهش خون اضافش خارج میشه خوب میشه.از صبح هم بیشتر پنجه پام درد میکنه انگار له شده اصلا نمیفهمم چجور دردیه تا حالا سابقه پادرد نداشتم .کسی تجربه ای داره؟؟؟

به جای نخورده راه هم نرفتم همش خونه بودم  

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

بیاین تا مجبور نشدم با عنوان جاری تایپیک بزنم😐😐😐😐

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

نه اصلا تجربه ندارم امیدوارم خوب بشی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا تجربه ندارم امیدوارم خوب بشی 

فدات .مرسی که اومدی

2728
کمردرد داری؟

در حال حاضر نه

2738
اخ اخ منم مث توشدم تازه لم میزنم ازدردمنتها من مچ پای راستمه

من تو خوابم اذیتم

به نظرتون بعد سه روز نباید دکتر میرفتید؟!!

چرا اما نمیدونم اصلا چه دکتری باید برم خودمم نمیدونم چمه

چه جوری تو خواب اذیتی

میخوابم هم درد داره