2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دعا نادعلی رو خیلی دوست دارم هم راحته هم زمان کمتری میبره

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2731
انشاالله به حق این ماه پربرکت و به حق امیرالمومنین دخترتون هرچه زودتر خوب بشه 

اگه ختم دعا نادعلی رو انجام دادین،به منم خبر بدین تا شرکت کنم

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2738

سلام

بی زحمت میشه واسه دلشکسته منم دعا کنید واقعا حال دلم خوب نیست چندسالی که دارم خداروصدامیزنم انگار خدا صدامو نمیشنوه دیگه ناامیدشدم 

خیلی ختم ها براداشتم اگه اینجابگم فکرکنم وقت کم میارم 

ازشما عاجزانه خواهش میکنم واسه من حقیرودلشکسته  دعا کنید بلکه خداصدای شماروشنید یه فرجی بحال ما بشه ازتون ممنون میشم 

ازخدامعجزه میخوام

امیدوارم همه به حاجت دلتون برسین 

التماس دعای فراوان😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭😭 

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
سلام بی زحمت میشه واسه دلشکسته منم دعا کنید واقعا حال دلم خوب نیست چندسالی که دارم خداروصدامیزنم ان ...

چشم حتما . اگه خدا منو لایق بدونه حتما دعا میکنم . شما تو ختم شرکت نمیکنین؟؟

منم هستم.. سوره حشر هم من شنیدم خیلی خوبه.. چهل و یک روز بخونی.  الانم ک اناانزلنا خیلی ثواب د ...

چشم . من خودم حشرو از اول ماه رمضون شروع کردم . شماهم با دعای نادعلی موافقید؟

چشم حتما . اگه خدا منو لایق بدونه حتما دعا میکنم . شما تو ختم شرکت نمیکنین؟؟

ممنون نفس شما حقه

خیلی دلم میخواد ولی دیگه ناامیدشدم وقتی خداصدای منو نمیشنوه چجوری حاجت دلموبگیرم بی زحمت از عوض من دعا کنید 😭😭😭😭😭

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
2706