2737
2739
عنوان

اونایی که بچه یا جنین مشکل دار داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 16831 بازدید | 138 پست
عزیزم همین الان برات دعا کردم از ته دلم انشاالله به زودیه زووووو خبر بارداری و زایمانت رو بشنویم سنی ...

ممنونم عزیزم قربونت انشالله دل همه منتظرا شاد بشه 

من ۷سال ونیم هست که ازدواج کردم ❤❤

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
ممنونم عزیزم قربونت انشالله دل همه منتظرا شاد بشه  من ۷سال ونیم هست که ازدواج کردم ❤❤

سلام نازی جون شرایطت مثل منه    من دو بار باردار شدم که هر دو جنین تو هفته ی 12 کوتاهی دست و پا داشتن و در واقع معیوب بودن... الان درگیر ازمایشات ژنتیک هستیم

شما ازمایش ژنتیک دادی؟

خواهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نازی جون شرایطت مثل منه     من دو بار باردار شدم که هر دو جنین تو هفته ی 12 کوتاهی د ...

آزمایش کروموزوم رو دادیم که سالم بوده عزیزم انشالله به زودی یه بچه سالم بیارین

2731
برات درخواست دوستی فرستادم. قبول کن و ببهم پیام بده تا بیشتر بحرفیم

چشم حتما عزیزم 

2740
نازلی جون الان برنامتون چیه؟ دکترتون چه راه حلی پیشنهاد داده بهتون؟

عزیزم منتظر جواب ازمایش هستیم که بدونیم مشکل منم یه همسرم اما مشاوره گفت بهتره دوباره طبیعی باردار بشی 

بله عزیزم هردومون سالم بودیم 

اخه کاریوتایپ معمولا چیزی نشون نمیده چون فقط کروموزوم رو بررسی میکنه، مشاور ژنتیک ازتون نخواستن ازمایش هول اگزوم بدین؟ یه ازمایشی هستش که تک تک ژن های بدن رو بررسی میکنه

خواهش 
عزیزم منتظر جواب ازمایش هستیم که بدونیم مشکل منم یه همسرم اما مشاوره گفت بهتره دوباره طبیعی باردار ب ...

چه ازمایشی؟ کاریوتایپ که گفتی جوابش اومده و سالم بودین، منتظر چه ازمایشی هستین؟

خواهش 
اخه کاریوتایپ معمولا چیزی نشون نمیده چون فقط کروموزوم رو بررسی میکنه، مشاور ژنتیک ازتون نخواستن ازما ...

عزیزم گفتن بدیم اما چون هزینه زیادی داشت ندادیم واز جنین دوم که هیدروسفال بود آزمایش گرفتیم که نشون داد ژن معیوب داره واز دوتامون ازمایش گرفتن تا بدونن مشکل منم یاهمسرم یادوتامون ناقل یک بیماری هستیم الان منتظر جواب آزمایشیم تا بعد اقدام به بارداری کنم

عزیزم گفتن بدیم اما چون هزینه زیادی داشت ندادیم واز جنین دوم که هیدروسفال بود آزمایش گرفتیم که نشون ...

اره الان درسته کارتون، نازلی جون حالا جواب این ازمایش چقد طول میکشه بیاد؟

خواهش 
اره الان درسته کارتون، نازلی جون حالا جواب این ازمایش چقد طول میکشه بیاد؟

عزیزم الان ودوماه وده روزه که دادیم اما هنوز اماده نشده زنگ زدم گفتن به زودی آماده میشه

عزیزم الان ودوماه وده روزه که دادیم اما هنوز اماده نشده زنگ زدم گفتن به زودی آماده میشه

ایشالا زودی میاد جوابش و از نگرانی درمیای، نازلی جون این پیشنهادی که دکترت داد و گفت بصورت طبیعی باردار شو بدون اومدن جواب ازمایش،این نظر رو دادن دیگه! حالا اگه ژن معیوب در شماها تایید شد بهم بگو نظرش چیه؟

شرایط منم کاملا مشابه شماست به منم گفتن انقد طبیعی باردار شو تا یکی سالم دربیاد 😢

خواهش