2726

سلام من چند تاسقط داشتم که ۳تای اول قلب نداشتن و۲تای بعدی هردو هیدروسفالی شدید داشتن ومبتلا به سندرم دندی واکر بودن ،که تو۱۸هفته سقط شدن وازدومی آزمایش ژن گرفتیم ومعلوم شد یه ژن معیوب داره یعنی مشکل ژنتیکی هست درحالی که همه آزمایش های من وهمسرم سالم هست اماالان آزمایش دادیم تا بفهمن مشکل ازمن هس یا همسرم یا دوتامون ژن مشترک داریم چون فامیل دور هستیم،وزیر نظر دکتر هستم وهمه ازمایش هارو دادیم ومشکلی نداریم فقط من غلظت خون دارم که تودوتابارداری آخرم هپارین میزدم !دکترها هم خودشون تعجب کردن بااین همه درمان بازم نشد 

تواین مدت خیلی اذیت شدم همش توتایپک ها دنبال کسی هستم که شرایطش مثل من باشه یا کسی رو بشناسه که مثل من هست 

اگ میتونین بیاین کمک ام کنین ممنون میشم 

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بچه اول هیدروپس شد البته سونو وغربالگری اول همچی خوب بود اما سونو 18 هفته گفت مشکل داره ماهم دخترعموپسرعمو هستیم .....الان یه دختردارم دلم میخاد یدونه دیگم بچه بیارم اما انقدرمیترسم ......خدا بحق همین ماه عزیز تاسال دیگه بچه سالم وصالح تو بغلت باشه شمام برای من دعا کن
تو سنو ۱۲ هفته مشخص شد جنینم آنفالوسل داره و مجبور به سقطش شدم دوسال گذشته دیگه میترسم باردار شم&nbs ...

عزیزم انشالله بارداری بعدیتون بچه سالم بیارین 

من تو۱۲هفته گفتن سالمه اما ۱۸هفته گفتن مشکل داره 

من بچه اول هیدروپس شد البته سونو وغربالگری اول همچی خوب بود اما سونو 18 هفته گفت مشکل داره ماهم دختر ...

بله عزیزم منم ۱۲هفته گفتن بچه سالمه تو هردو بارداری اما ۱۸هفته گفتن مشکل مغزی داره !خدا دخترتون رو حفظ کنه درمان خاصی کردین که دخترتون سالمه؟

ممنونم عزیزم انشالله شماهم به زودی  یه هم بازی سالم برای دخترتون بیارین ❤❤

سلام منم بچه سومم مشکل داشت تو 19 هفتگی سقطش کردم خیلی ناراحت کنندس حتی اگه سومی باشه

سلام بله عزیزم همینطوره خیلی عذاب آوره 

الان دوباره باردارین؟

عزیزم همین الان برات دعا کردم از ته دلم انشاالله به زودیه زووووو خبر بارداری و زایمانت رو بشنویم سنی نداری نگران نباش

چندوقته ازدواج کردی

دعا کنید هفته دیگه تاپیک بزنم که منم مامان شدم واسم صلوات بفرستین😘
2706