2737
2739
 جدا عی خدا نگذره ازش خدارو شکر که دروغ بود ولی باید مراعات لباس پوشیدن را کرد     ...

دروغ نبودمن دیشب تاپیک این خانم بودم عکس مانتو شو گذاشته بود

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگم اینا رو ..خودشم میدونه عاشقشم ولی الان داغه حرف تو کله ش نمیرع

پس صبر کن آرروم شه

دو روز دیگه تو هم ی طومر فدایت شوم براش بنویس

مثل خودش

تهشم حرفاتو خیلی نرم بهش بزن

بگو منو عو ضکنی من دیگه اینی نیستم که عاشقش شدی منو عوض کنی حسم ب تو از بین میره 

اینو میخوای؟

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731
از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون من به تاپیک دیشبش هم شک داشتم که راست باشه و وقتی اون پی ام طومار م ...

من فک میکردم فقط ما شعر امضات رو از (دختر) به( پسر) تغییر دادیم ولی اینجا دیدم نه انگار بقیه هم تحریف میکنن  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
بچه ها بوتیک نیکا رشت شعبه بوتیک صدف کوروش تو تهران مال برادر شوهر مه بعضی از عکساشم از من میزارن ...

خب وقتی عکستو میزارن برا تبلیغ دیگه شوهرت چرا غیرتی میشه سر تیپت!

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
بچه ها بوتیک نیکا رشت شعبه بوتیک صدف کوروش تو تهران مال برادر شوهر مه بعضی از عکساشم از من میزارن ...

وای اون خانم قدیلنده شمایین؟ خیلی خوش تیپه لباساتون هم خیلی خوشگله

راستش من از لهجه ات متوجه شدم شمالی هستی

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2738
دروغ نبودمن دیشب تاپیک این خانم بودم عکس مانتو شو گذاشته بود

ان شاء الله به حرف سیا گوش بده بیشتر مراعات کنه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
مرسی گلم حداقل شما میدونی من چی کشیدم بقیه ک فقط میان مسخره و قضاوت میکنن

اثلا فکر کردم از ستیا زنجیره ای خریدی خیلی شبیه لباسای اونجاست

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁

خب شما که عکستون اینستا میره و هزارتا کاربر آقا میتونن ببینن چه دلیلی بر غیرتی شدن هسرتون داره؟ اون آقا هم که بام بوده مثه کاربرا اینستا  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2706