2737
2734
عنوان

شمام اينجوري شدين؟ دليلش چيه،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 18 پست
يعني مني ك تاحالا موقع تخمك گزاري لك نداشتم دوماهه اينجوري شدمم باز واس همون تخمكه؟

من مجردم عزیزم.اینطوریم مثلا دو ماه یبار.درست دوهفته بعد از لک بینی پریود میشم.سیکل من ۲۷ روزس.اگه اقدام هستید احتمال میدید باردارید ۲۷.۲۸ روز بعد از آخرین پریود لک بینی داشته باشید وبعدشم پریود نشید واسه جایگزینی جنین تو بافت رحمه  صد درصد نعع ولی تت بسنازستانم میپرسن ازتون ینی دلیل پزشکی داره وخودش دلیلیه برای بارداری..البته بسته ب چنروزه بودن سیکلتون داره

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
من مجردم عزیزم.اینطوریم مثلا دو ماه یبار.درست دوهفته بعد از لک بینی پریود میشم.سیکل من ۲۷ روزس.اگه ا ...

سيكلام نامنظمه عزيزم ولي اكثرا ٣٥ روزست الان روز ١٩ سيكل هستم و خيلي كم لك ديدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سيكلام نامنظمه عزيزم ولي اكثرا ٣٥ روزست الان روز ١٩ سيكل هستم و خيلي كم لك ديدم

نمیدونم شاید تخمک گذاریه عزیزم.بهتره با پزشک یاخانومای تجربه دار مشورت کنی من مجردم فقط موقع تخمک گزاری اینطوری میشم.چیزی نمیتونم بگم😐

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2728