2733
2739
عنوان

افتضاح ترین خرابکاری بچه هاتونو بگید...😵😱😩😷

| مشاهده متن کامل بحث + 5247 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم بچگیا میشاشید توی لیوان میاورد میداد بما میگفت شربت بخورین

یه بار خواهرم کوچیک بود توی  کاسه ماستخوری جیش کرده بود منم نگه داشته بودم وقتی تشنش شد به عنوان آب بهش بدم بخوره تا تنبیه بشه، سر موعد که رسید بردم جلوی دهنش یهو مامانم رسید از دستم گرفت.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2731
2740

ما یه مدت میدیدیم تو اشپزخونه خیلی بوی بدی میاد

هی کابینتا رو‌ جمع و جور میکردم

سطل اشغالو چند بار شستم

یخچالو هی چک میکردم ببینم چیزی توش نمونده

اخرش یه روز که داشتم زیر کابینتا رو دستمال میکشیدم‌دیدم دخترم دی پی کرده اونجا😶

نمیدونم چجوری برده بود گذاشته بود اونجا

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

دخترم اوایل که میرفت دستشویی جیششو میدید میگفت دوغ یه سری هم شربت 😷

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
قیافتون اون موقع😨😨😨

تازه این یکی از کاراشه یه دفه که خواب بودیم کنترل تلویزیون رو کامل کرده تو بخاری تمام خونه پر شده بود از دود و بوی پلاستیک چند ساعت اول دنبال این بودیم که چی انداخته تو بخاری دیگه از اون بخاری استفاده نکردیم بو میده😣😣

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟

با ساطور تلوزیون سونی مامانم رو متبرک کرد 😊

روی فرش و موکت تا دلتون بخواد لاک خالی کرده

گوشی باباشو تاچشو شکوند و یکو نیم خرج گذاشت رو دستش 

تا دلتون بخواد در ماشین رو قفل کرده و بلد نبوده باز کنه 

البته اینا همه برا کوچیکیشه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

یه سری گوجه خریدیم بعددیدم ناپدیدشد من اینقددنبال گوجه ها گشتم نبودکه نبود دیگه ترسیدم ک نکنه اجنه.......

نیم ساعت بعد سطل زباله روبازکردم اشغال بریزم دیدم پسرم گوجه هارو ریخته توسطل..۳سالشه  

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم