2737
2739
عنوان

افتضاح ترین خرابکاری بچه هاتونو بگید...😵😱😩😷

| مشاهده متن کامل بحث + 5245 بازدید | 97 پست
دختر من گلدون بلند که گوشه خونه میذاشتم پرت کرد شکست. از خرابکاریاش رو فرش که بگذریم کل دیوارای خو ...

الان خوبه از خونم عکس بذارم ببینی بودن توضیح😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه فک کرد کارش تموم شده  دیگه پی پی  نمیکنه عمم  هم حساس و پیر ...همون لحظه ک عمم &n ...

🤣🤣😂😂 ای جانم بچه همینطوریه دگ خبر نمیده الان پی پی دارم هههههه ای جانم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
یک و نیم ساله بود.مبل راحتی خریده بودیم کارگرا اوردن گذاشتن تو خونه رفتن. منم رفتم حساب کتاب کردم بر ...

وای من بودم اون لحظه سکته رو میزدم

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه
2731
واااای من دارم اینا رو میخونم استرس گرفتم ینی بچه منم دنیا بیاد قراره از این کارا بکنه

😂😂😂همش قشنگه .... 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

دختر جاریم اسهال بود و رفته ی کاسه از کابینت اورده داخل .....😲😷🤕

مامانش اومده فک کرده مامان شوهرش براش سوپ آورده اینم این کاسه رو برداشته گذاشته یخچال😂😂بعد با مادر شوهرم بحثش بهش گفت من براتون سوپ نیوردم و بعد جاریم فهمیده اسهال دخترشه😂😂

2738