2752
2734

مادرشوهرم من بهترین دستپخت و داره سفره هاش همیشه تزیین شدست خیلی کم پیش میاد هردمبیلی سفره رو باز کنه . خونشون همیشه تمیزه . پیش همه از من تعریف میکنه . هر هفته چند بار بهم زنگ میزنه . اگه قرار باشه مهمونی بگیره اول برنامه های من و میپرسه . 

تولدم همیشه کادو میاره . روز دختر و تبریک میگه .سرزده نمیاد خونمون . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش میفهمه حالا ببین چطور نمک میخورن نمکدون میشکونن

شوهرم خيلى خره البته فقط واسه خودشون تا حالا هزار بار بهش بدى كردن خودشم ميگه ولى باز ميگه من وظيفمه بهشون خوبى كنم منم فقط ناراحت ميشم تو خودم 

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر
2731
حسود نيست ميرم خونشون دوس داره خوشحالم كنه و غذاهاي خوشمزه برام درست ميكنه دوس داره من و همسرم خوب ...

این مادرشوهر را باید روزی هزار بار بوسید

از این مادر شوهرا بیش باد

البته همشون خوبن ها ولی این عالیه

مادر شوهر من عالیهههه.خیلی پولداره همیشه کلی دلار میریزه به حساب شوهرم.خیلی مهربون و مد روزه شاید ماهی یه بار میاد سر میزنه اصلاااا حس نمیکنی مادرشوهره.خلاصه خیلی دوسم داره و همش میگه وای تو از سر پسر من زیادی.میگه بچه دار شدی خودم بزرگش میکنم تو به درس و تفریحت برس.سالی دوبار کارگر میگیره خونشو گرد گیری میکنه بعد میفرسته خونه منو تمیز کنن هزینشم خودش میده.گوشت و مرغ و ماهی برام بسته بندی میکنه میفرسته.مناسبتا و عیدا فقط طلا و سکه میخره برام

خلاصه هر چی بگم کم گفتم

شما چقد به قانون جذب اعتقاد دارین؟ ان شاالله همینا ک گفتمو جذب میکنم😂😂😂😂😂😂

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

اصلا بین عروس ها فرق نمیزاره😜

اصلا نگا به زندگی ما نمیکنه یعنی حسود نیست😎

بین پسر هاش که عمرا فرق بزاره😏

اصلا اهل لاپوشانی نیست😆

میگن خدا هر کسی رو که خیلی دوست داشته باشه بهش دختر میده، خدا جون مخلصتم منم خیلی دوستت دارم 😙
طرف آدم مهمه گلم منم کم نکشیدم. ولی در برابر سکوتم هم حیا نمیکنن.

اره طرف هم مهمه باور کن مادرشوهرم مکه رفتنی اینجوری خوب شد وگرنه هیچ وقت نمیومد حلالیت بطلبه ..یه وقتا شوهرم بهم میگه خاک تو سرت ک انقد بی زبونی جواب مادرمو نمیدی ..میگه از زن داداشام یاد بگیر ک از همه چیز دفاع میکنن ولی تو خیلی صبوری چیزی نمیگی ..ولی اخرش پشیمون میشع میگه تو واقعا خانومی میکنی بابام همیشه میگه زن تو از همه بهتره ..

باباش انقد ک منو دوس داره پسراشو دوس نداره اینو همیشه شوهرم تو جمع میگه .

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین