2737
2734

من قراره یه جایی برم سرکار که یه ازمون خیلی سخت داره و باید براش درس بخونم. و چند مرحله ورودی داره کلاس اموزشی داره ک شاید قرار باشه چند وقت برم و بیام و درگیرش باشم. ینی حدودا ۳ماهی میشه تا برم سرکار. بعد میخوام این ماه اقدامم بزنم واسه بارداری. بنظرتون چیکارکنم میترسم ازمون دادن برام سخت بشه.۲۵سالمه و یکساله ازدواج کردم. 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه اول کاراتو بکن بعد...

دیگه خودمو شوهرم طاقت نداریم. بعدم مگه همون اول ادم حامله میشه؟ ممکن نیس چندوقت طول بکشه؟

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
دیگه خودمو شوهرم طاقت نداریم. بعدم مگه همون اول ادم حامله میشه؟ ممکن نیس چندوقت طول بکشه؟

هر چیزی ممکنه، هم اول هم بعد چند سال !

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2738
نازایی  زیاد شده  . بنظر من جلوگیری نکن . از کجا معلوم همون بار اول بگیره  

دقیقا بخاطر همین عجله دارم

اگر واقعا به گفته ما قراره تصمیم بگیری...

من میگم باردار نشو چون وقت خیلی داری

۲۵ ساله و یکسال ازدواج کرده یعنی هنوز هییییییییچ لذتی از زندگی دو نفره ات نبردی

یه کم آزاد باش بعدش در اسارت شیرین مادری وارد شو

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

اگه زیاد طول بدی حامله نشی ممکنه دچار نازایی موقت بشی و مجبور شی چارپنج سال دنبال بچه بدوی

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

منم همین فکر رو میکردم. همه بهم میگفتن فکر نکن همون اول باردار میشی باید کلی بری و بیای و اقدام کنی تا بعد از 7 یا 8 ماه اگر شانست خوب باشه باردار بشی. ما هم تصمیم داشتیم سال دیگه بچه دار بشیم. در نتیجه اقدام کردیم تا سال بعدش تازه حامله بشم. ولی خب با همون اقدام اول باردار شدم. الان میگم الهی شکر که دیگه لازم نشد برم دوا و دکتر و غصه بخورم

اگر واقعا به گفته ما قراره تصمیم بگیری... من میگم باردار نشو چون وقت خیلی داری ۲۵ ساله و یکسال ازد ...

اتفاقا ب نظر من  کار پیدا میشه ولی بچه  نه ....چون نازایی خیلی زیاد شده 

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

والابرامن که واسه دوتابچه هام سریع شدریسکش بالاس.فکرپیشرفتت باش بچه همیشه هست سنتم که کمه .بفکرنازاییم نباش .دلیل نمیشه چون نازایی زیاده فکرکنی شایدباشی واگیرکه نیست.خواهرانه بهت میگم بچه روفعلابیخیال شو.شوهرتم قانع کن.بااین اوضاع سعی کن خودتوبالابکشی.فرداروکسی ندیده.

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
2706