2733
2734
عنوان

میشه واسه ازدواجِ منم دعا کنین

615 بازدید | 18 پست

نمیدونم چرا دعاهام مستجاب نمیشه. 😭 ۳۶ _۳۷سالِ هستم. 

خیلی تو زندگیم سختی کشیدم. بابام خیلی اذیت میکنه. گاهی حس میکنم منم یه روزی اخرش از دست کاراش سکته میکنم و می میرم😢

روزه دارها، باردارها، اونایی که بچه شیر میدین، اونایی که دلشکسته هستین....تورو خدا واسم دعا کنین.

کاش سهمِ منم یه مرد با ایمان و خوش اخلاق میشد تا منم طعم ارامش رو میچشیدم.

هرکی واسم کرد امیدوارم خدا حاجات خودش رو برآورده کنه و دلش رو شاد کنه

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

واسم *دعا* کرد

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

وای عزیزم ماهم درانتظارمرد خوبیم تروخدا خواهرم منم دعاکن ان شاالله مردخوب گیرت بیاد

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم ان شاالله یه بخت خوب قسمتت میشه خیره ان شاالله

یکی از همکارای من چهل و دو سالشه پارسال ازدواج کرد امسال هم باردار شده فکرهای منفی از اینکه دیر شده و فلان رو از سرت بیرون کن خوشحال و شاد باش کیس های ازدواج بیشتر هم میشن 

2738
عزیزم تو تایپیکا خیلی از دوستان ذکر و نماز و چله برا ازدواج موفق گذاشتن ک تونتم هست بخون ان شاءالله ...

خیلی ختم و چله برداشتم دیگه حسابش از دستم در رفته

چله آیت الله حق شناس رو بگیر کانالشو ببین همه حاجت رواشدن

سه تا چله به نیت ازدواجم گرفتم

سه تا چله به نیت ازدواجم گرفتم

بعضی وقتهاباید بی خیال یک موضوع شد 

من خودم یکی دوساله یه گرفتاری سخت دارم هرچی بیشتردعامیکنم کمترجواب میگیرم

همه جورختم ودعا ونذری هم انجام دادم

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 

من سی و دوام میگم کاش ازدواج نمیکردم.هفت سال از عمرم تباه شده و معلوم نیست چقدر دیگه قراره کنار یه مرد زبون نفهم بی وجدان تباه شه.دعا میکنم اگه قراره ازدواج کنی با یه آدمش ازدواج کنی نه به هر قیمتی.وقتی دعا میکنی اصرار به ازدواج نکن.بگو خدایا اگه به صلاحمه ،خودت جور کن ازدواج کنم.من به زور از خدا شوهر خواستم و این شد.عین سگ پشیمونم😢

2706