2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا واقعا متاسفم که این اتفاق تلخ رو تجربه کردی و انشالله باز هم بچه دار بشی. و برای سوالت آره عزیزم کاملا طبیعیه. برو تو حمام زیر دوش آب گرم وایسا و سینه هاتو از بالا به پایین حالت ماساژ وار فشار بده تا شیر اضافه از سینه هات بیاد بیرون .اینقدر این کار رو ادامهدبده تا کاملا شیر خشک بشه. البته تو چند روز متوالی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
اولا واقعا متاسفم که این اتفاق تلخ رو تجربه کردی و انشالله باز هم بچه دار بشی. و برای سوالت آره عزیز ...

خیلی ممنون عزیزم

تازه اینجوری شدم

لازم نیست برم پیش ماما بگم دارو بده؟

خیلی ممنون عزیزم تازه اینجوری شدم لازم نیست برم پیش ماما بگم دارو بده؟

خواهش میکن گلم .اگه دوست داری میخوای بری برو. اما نیازی به دارو نیست. ولی برای اطمینان دوست داری که خیال خودت راحت بشه برو

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740