2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درآمد  شغل خودت و همسرت وضع خونت پس انداز و اینا رو باید ببینی ما که نمیدونیم وضع زندگیت چیه بشین سبک و سنگین کن ببین میتونی از پسش بربیایب

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
2738

اگه بچه نداری اره بیار

روزی بچه رو خدا میرسونه   قرار نیست که چون شرایط اقتصادی تو یه مرحله ای بد شده  انقطاع نسل کنیم   والا زندگی هنوز ادامه داره  حیات در جریان هست   کسی از آینده خبر نداره   شاید فرزندی که میاری یه فرد صالح بود و به درد مملکتش خورد و بعدها همه دعا به جون مادروپدرش کردن به خاطر وجود اون فرزند

التماس دعا
در حد متوسط روبه پایین

کامنت قران

وَ اللَّهُ جَعَلَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً وَ جَعَلَ لَکُمْ مِنْ أَزْواجِکُمْ بَنینَ وَ حَفَدَةً؛ خداوند برای شما از همسرانتان فرزندان و یاورانی قرار داد که به خدمت آنان در حوائجتان استعانت بکنید و با دست آنان مکاره و ناملایمات را از خود دور کنید».

لا تَقْتُلُوا أَوْلادَکُمْ مِنْ إِمْلاقٍ نَحْنُ نَرْزُقُکُمْ وَ إِیَّاهُمْ؛ فرزندانتان را از بیم فقر نکشید، ما شما و آن‌ها را روزی می‌دهیم».

2706