2733
2739
عنوان

دوستایی که اطلاع دارن بیان لطفا

44 بازدید | 4 پست

سلام طاعاتتون قبول

کدوم بانکها وام فوری میدن خیلی واجبه ممنون میشم اگه میدونید بگید

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
رسالت اگه امتیاز وام داری یا میتونی بخری تقریبا دو هفته ای طول میکشه بعد اتمام کارات بقیه بانکا خبر ...

چجوری امتیاز داشته باشم

یعنی پول بخوابونم ب حساب؟چقدر باشه سی تومن بهم تعلق میگیره؟؟؟

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری امتیاز داشته باشم یعنی پول بخوابونم ب حساب؟چقدر باشه سی تومن بهم تعلق میگیره؟؟؟

پس امتیاز نداری که میپرسی.اره باید بخوابونی که اینجوری طول میکشه.ما خودمون چند‌ وقت پیش امتیاز وام خریدیم چون واقعا نیاز داشتیم و سود یکساله رسالت خیلی کمه دو یا چهار درصده.ما هر ده تومن رو ۱۱۰۰ خریدیم یعنی برای ۳۰ تومن ۳۳۰۰ یا ۳۶۰۰ پول میدی کسی که امتیاز وام داره اون امتیازشو منتقل میده برات و بعدشم تو دیگه کارای ضامن و ... رو میکنی و ...

برو چند تا شعبه رسالت بپرس ببین امتیاز وام برات انتقال میدن یا نه و نرخشون چنده

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
2731
پس امتیاز نداری که میپرسی.اره باید بخوابونی که اینجوری طول میکشه.ما خودمون چند‌ وقت پیش امتیاز وام خ ...

کاملا متوجه شدم مرسی از توضیحاتت عزیزدلم