2737
2734
عنوان

دمیترون چقدر تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 36 پست
تهوع کامل قطع شد واسه شما؟تا چندساعت ویار نداشتین بعد از قرص؟

ببین من تهوعم وحشتناااااک بود

هرچی میخوردم بالامیاوردم هررررررچی

دمیترون ۹۰ درصد حالمو خوب کرد. الان با خوردن قرص کااااملا خوب نشدم ولی خب ۹۰ درصد بهترم. 

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نگران نباشم؟ اصلا انگار نه انگار باردارم 

فقط مراقب باش چون واسه بعضی ها باعث یبوست وحشتناک میشه . سالادبا روغن زیتون و آب ولرم ناشتا و از اینجورچیزا بخور که سفت نشه

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
دوساله  بارداری قبلیم ویارم یهو قطع شد بعد فهمیدم رشدش متوقف شده بود الان بخاطر همین نگرانم

عزیییییزم اصلا نگران نباش

اگه میترسی قطع کن قرصت رو

تا دوباره ببینی علایمت میاد یا نه

ولی بهت قول میدم اثر قرص هستش

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن
2728
عزیییییزم اصلا نگران نباش اگه میترسی قطع کن قرصت رو تا دوباره ببینی علایمت میاد یا نه ولی بهت قول ...

دیگه نمیخورم ویارم برگرده تحملش میکنم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
برای منم دمیترون فقط کمک کننده بود اگ ضررم داشت دکترا نمینوشتن با خیال راحت استفاده کن

عزیز خود دکترا هم میگن ضرر داره ولی خب نه مثل داروهای دیگه بخاطر همینم ممنوع نشده. و فقط در صورتی دمیترون میدن که طرف خیلی حالش بد باشه، اونم میگن تا جایی که امکان داره تحمل کنین و این دارو رو نخورین ، اگر نتونستین تحمل کنین بخورین چون دیگه چاره ای نیست. بخاطر بی ضرر بودنش نمیدن بخاطر این میدن که چاره دیگه ای ندارن