2733
2739
عنوان

دکتر فاطمه حکیمی در اندیشه

6162 بازدید | 25 پست

سلام دکتر فاطمه حکیمی متخصص زنان در فاز ۳ اندیشه رو کسی میشناسه؟

شنیدم که دکتر خوبی هستند تا حالا نرفتم دنبال دکتر خوب سمت اندیشه و شهریار هستم از دوستانی که این دکتر میشناسن خواهش میکنم نظر بدند که چطور دکتری هستند؟

دکتر حمیدی خیلی خوبه توی درمانگاه اندیشه یه جورایی میاد 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای بارداری پبش ایشون رفتم و همچنین مواقع دیگه اکثر اوقات با حوصله هستن و خنده به لب دارن و همه سوالات ازش می پرسیدم.تا سه ماهگی زیر نظرش بودم اما چون می خواستم برم میلاد برای زایمان و ایشون توی بیمارستان خصوصی بود برای مراقبت های بارداری میرفتیم میلاد  بعد از زایمان برای چیزای دیگه میرم پیشش .بیمارستان تامین اجتماعی شهرک اداری کلاس آمادگی زایمان داره ه اگه بارداری حتما برو شرکت کن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2731
فاطمه حکیمی رو نمیشناسی؟

یه بار رفتم پیشش .خواهر شوهرم هم رفته پیش حمیدی تا اوخر بارداری ولی برای زایمان رفت  بیمارستان دولتی الان نمیدونم حمیدی کدوم بیمارستان ها هست قبلا تریتا بود یه بار برو پیشش هر دوشون خودت تصمیم بگیر هر کسی با یه دکتر راحتره 

یه بار رفتم پیشش .خواهر شوهرم هم رفته پیش حمیدی تا اوخر بارداری ولی برای زایمان رفت  بیمارستان ...

من حدود ۷ ماهه اقدام به بارداری کردم ولی هنوز باردار نشدم برای اقدام اولش رفته بودم یه دکتر تهران که چکاپ و سونوگرافی کرد گفت هیچ مشکلی ندارم میتونم اقدام کنم اما الان نزدیک ۸ ماهه که باردار نشدم دکتر حکیمی رو شنیدم فلوشیپ نازاییه نمیخوام تهران دکتر برم میخوام نزدیک باشه. شما که پیش هر دو دکتر رفتین فک میکنین برای مشکل من کدوم خوبه حکیمی یا اونی که خودتون میرید پیشش. یه سوال دیگه دکتر حکیمی جوونه یا مسن؟

فکر کنم حکیمی جوون تره .منم کلا برای اقدام به بارداری رفتم پیش حمیدی اولش یه سری آزمایشات داد برای سلامتی خودم مثل قند و چربی و تیرویید اونا خوب بود .بعد یه سری توصیه کرد که چه زمانی اقدام باشه بهتره دوره رو تنظیم کرد با قرص دوفاستون .بعد از سه ماه باردار شدم تا سه ماهم رفتم پیشش .حالا باز خودت فکراتو بکن ببین چی صلاحه .من برای بارداری پیش حکیمی نرفتم برای مسله دیگه ای رفتم

2738

تا اونجا هم که من میدونم زیر یکسال برای اقدام به بارداری اگر منجر به بارداری نشه بهش ناباروری نمیگن .شما قرص اسید فولیک میخوری؟ .همه پزشکا میگن خانم های در سن باروری این قرص رو بخورن  همون ویتامین ب۱۲هست برای  تشکیل طناب نخاعی جنین و عدم مشکلات اعصاب برای جنین  معمولا سه ماه قبل از اقدام به بارداری این قرص رو شروع میکنن که جنین ناهنجاری نداشته باشه و تا اواخر بارداری هم معمولا میخورم 

تا اونجا هم که من میدونم زیر یکسال برای اقدام به بارداری اگر منجر به بارداری نشه بهش ناباروری نمیگن ...

سلام دکتر حمیدی اسم کوچیکشون چیه ؟ و مطبشون کجاست اطلاع دارید؟ درمانگاهی که گفتید چه روزایی میان ایشون و چه ساعتی؟

سلام دکتر حمیدی اسم کوچیکشون چیه ؟ و مطبشون کجاست اطلاع دارید؟ درمانگاهی که گفتید چه روزایی میان ایش ...

شماره درمانگاه اندیشه آینه ۶۵۵۵۱۱۵۰ قبلا دوشنبه پنج شنبه ها میاومد الان نمیدونم زنگ  بزن بپرس چه روزایی هست  مطبشو نمیدونم کجاست من همیشه درمانگاه میرفتیم پیشس .زهرا حمیدی هستن

2706