2737
2734

یه قرار نامعلوم ومشکوک ، که خیانت بنظر میاد .

1 طلاق

2 دعوا وطلب بخشش وادامه زندگی

بچه ها من تحت هیچ شرایطی نمی تونم ببخشم حتی اگه 85 درصد بدونم چیزی نیست وفقط 15 درصد احتمال چیز بدی بدم ،حتی اگه بگن کوتاه بیا عچه داری دیر یازود جدا میشم ،.و خیانت می دونم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اژانس بگیر تعقیبش کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

من درجا جدامیشم چون برام غیرقابل بخششه درسته ازنظر مالی کاملا خودکفام اما اگرم نبودم باز جدا میشدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

من از  جدایی بدم میاد حالا  چه خوب چه بد

ولی خیانت ببینم  زندگی طرف مقابل و سیاه میکنم میشم دشمن خونیش ذره ذره ابش میکنم نمیذارم برم چون هم بچه دارم هم ادم جدایی نیستم کاری میکنم به مرگش راضی بشه همین

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
بدون اینکه به من بگه . مادرم میگه ببخش برگرد ،چیزی نیس من نمی تونم 

ی نصیحت خواهرانه واسه زندگیت خودت تصمیم بگیر چون خانوادت ن مثل تو همسرتو میشناسن ن باهاش زندگی کردن پس اگر میدونی با برگشتن زندگیت پر از شک و تردید و‌جنگ و دعواس تمومش کن و دوبارع از نو شروع کن ادم یکبار زندس

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706