2737
2739
عنوان

برای نرم شدن پا کرم وازلین ثمین بهتره یا اون کرم درصد بالای اوره اش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4260 بازدید | 47 پست
منم قوزک پام خیلی بد شده هفته ای یه بارم شب تا صبح میزارم ولی بعد چند ساعت دوباره بد میشه

خب شما خشکیتون شدید شده.کره‌بدن بخرید.یه جور لوسیونه ولی خیلی قوی تره و قشنگ رطوبت رسانی میکنه بدن رو😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما خشکیتون شدید شده.کره‌بدن بخرید.یه جور لوسیونه ولی خیلی قوی تره و قشنگ رطوبت رسانی میکنه ...

چه مارکی ونوس جان؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731
اسپرمم خوبه

😓شنیدم ولی دوست ندارم امتحان کنم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
یعنی اسمش اوره هست یا بگیم کرم ثمین می خوایم اسمش دقیقا چی بگم داروخونه بهم بده؟

ثمین مارک هست..

اوره هاش درصد های مختلف داره..

دقیقا همین که دوستمون گفت رو باید بگی.

2706