2737
2739
عنوان

بچه ها دارم ميتركم توروخدا آرومم كنيد😔😔😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 82 پست
استارتر منظور پسره خودتی و خودت بودی مادره گفته زنت بدیم، اونم گفته نه یه آدم بیار سرش بیرزه ب تن، ...

خب فرضا منظورش این بوده باید میومد به استارتر میگفت؟

اصلا لزومی داشت که بگه مامانم اینطوری گفته منم اینطوری گفتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ديشب حرف اين زن گرفتن شد ديد من سرد حرف زدم مثلا خواست بحثو عوض كنه چندتا گلدون با كارت هديه درست ...

آهاااااان

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
احتمالا منظورش این بوده که مامانشو دست به سر کنه و به شما بفهمونه من با این حرفای مامانم زیر بار دخت ...

اگه منو ميخواد پس چرا قدم از قدم برنميداره؟؟؟

البته خودشم ميدونه از سرش زيادم ى خواهان زياد دارم

هميشه تو شعبه پسرا زياد بهم گير ميدن مدام خودش دست به سرشون ميكنه

2738
نه حالم خوب نبود اين خيلي نفهمه ميگه من تو ايران دارم هدر ميشم ميخام برم خارج حالا مامانش افتاده به ...

پس عزیزم تو فکر ازدواج با تو هم نبست رهاش کن چطوری میتونی اینقد خودتو دست پایین بگیری؟برو با غرور سرکارت.خیلی رسمی وسرسنگین

استارتر منظور پسره خودتی و خودت بودی مادره گفته زنت بدیم، اونم گفته نه یه آدم بیار سرش بیرزه ب تن، ...

واقعاااااا؟

من خيلي بهم برخورد انگار يجوري حرف زد تورو اصلا نميبينم و توام ازون دسته ادمايي هستي كه سرت به تنت نميارزه

استارتر شما موقعیتت خیلی خوبه احتمالا طرف میترسه بت بگه خاستگاری

میترسه بگی نه چون سرتری

قضیه اینه بنظرم

این نیس ک فکرکردی، که فکرکردی براش مهم نیستی، نه ، برعکسه بنظرم

اون لحظه م فقط خاسته  جواب ب مادرش بده و زیربار  دخترایی ک میخان معرفی کنن نره.

جدی بهش بگو من قصد دارم ازدواج کنم،میخام زودتر زندگی آیندمو شروع کنم، اگه تو نمیخای بیای ، بگو که خاستگارامو راه بدم،چون فکرمیکنم این مدت برای شناختمون کافی بوده

نزار ب مسخره بازی بزنه، جدی حرف بزن و بزار جواب جدی بت بده

اونجا ته همه چیو میفهمی خودت

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خب فرضا منظورش این بوده باید میومد به استارتر میگفت؟ اصلا لزومی داشت که بگه مامانم اینطوری گفته منم ...

احتمالا خاسته دلبری کنه

یا از رو صمیمت گفته

یا جلب توجه

یااینکه مزه دهن ایشونو بفهمه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

استارتررررررررررر کم محلی از صدتا چوب تر بدتره محلش نده تااون بیاد سمتت اگرم نیومدک چ بهترررر عزیزم اگه این اقا قسمتت باشه کل دنیا نخوان میشه اگرم نباشه ک همون بهتر بره کشش نده وابسته تر نشی 

باچشم بازززز ب قضیه نگاکن

اللهم صل علی محمد وآل محمد 🤩با تکرارش خوشحالم میکنی خوشگلم
خب فرضا منظورش این بوده باید میومد به استارتر میگفت؟ اصلا لزومی داشت که بگه مامانم اینطوری گفته منم ...

واسه من بازار گرمي ميكنه نكبت

محل سگ نميذارمش خودش فهميد ديشب خراب كرده هي عكس گلدون و اينا ميفرستاد تا درستش كنه

عادتشه گند بزنه بتد درست كنه

سركارم گاهي ناراحتم ميكنه مياد در گوشم ميگه غلط كردم بعد ميره براي همه ي همكارا بستني ميخره مياد بهم ميگه به افتخار تو خريدما كه از دلت در بياد

2706