2737
2734

مثلا احساس کنید ی خبریه و شاخکاتون فعال بشه و واقعا اینطور بوده باشه ؟؟؟من چند روزه شاید ی هفته ...همش حس میکنم ی خبریه شبا خواب خیانت میبینم روزا نمیزارم تنها جایی بره مشکوک شدم بش ....نمیدونم من شکاک شدم یا واقعا خبری هست ..‌.الان زنگ زدم  از خونه ب گوشیش اشغال بود .دقیقا چ ن ثانیه بعد ز زده ب گوشیم میگه داشتم تورو میگرفتم برا همون اشغال بوده .ولی قبلش ب دلم افتاده بود ک ز بزنم اشغاله 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس شیشمم زیاد نه ولی نفرینام میگیره😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

همش استرس دارم.

از طرفی مشکوکم از طرفی نمیخوام کاری کنم چیزی بفهمم .اخه اون وقت باید برم طلاق بگیرم ک اون موقع باز من هیچی ندارم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
2706