2733
2739
عنوان

همراه اتاق زایمان طبیعی لطفااااابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 66 پست
اره دیگه من خودم ب شوهرم گفتم اگه طبیعی بود بیا ولی خداروشکر سز بود ولی در کل خیلیا گفتن شوهرمون سرد ...

خانوم دکتر با 3تا پرستار ماسک داشتن ولی شوهرم نه.

ولی اصلا شوهرم سرد نشد به رومم نیاورد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم گفتم ماما تو نمیتونی تو خودت مریضی میگ نه میتونم چطور به ادم رک بگن میترسم گواهی رو به اسم خودش ...

خب بهش بگو خجالت میکشی 

با شوهرم راحتم 

این ک دیگه رودرواسی نداره😠😠😠😠

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2728
بیمارستان عمومی بود؟  اتاق درد پیشت  بود میزاشتن اتاق زایمان هم بیاد موقع اومدن بچه ؟

بیمارستان بانک ملی بود.خصوصیه برای بانکیاس.تو اتاق درد پیشم بودن.بعد که داشتم میرفتم اتاق زایمان داشتن باهام میومدن.خودم گفتم نه برید بیرون.چون مامانم که انقدر برام اذیت میشد انگار خودش داشت درد میکشید.همسرمم که اصلا نمیتونه درد کشیدن کسیرو ببینم مخصوصا منو ولی باز بااینحال روش نشد بره خودم گفتم برید بیرون دوست نداشتم تواون حال منو ببینن.دکترم گفت چرا برن بزار بمونن بهت آرامش میدن گفتم نه نمیخوام همینکه شماباشی برام کافیه.ولی یکی از همکارای شوهرم که خانومیه اومد تاآخر زایمان بالای سرم موند اونو روم نشد بگم بره ولی تااخرش همش نوازشم میکرد وبرام دعامیخوند و آب بهم میداد.تابچه هم اومد دنیا روی همون تخت بودم که همسرمو مامانم اومدن بالاسرم.

بیمارستانی که ما میرفتیم میگفت پرستار همراه میتونی بیاری .یعنی از پرینترهای همون بیمارستان که اون روز شیفت نیستن یکی رو هماهنگ میکنن بیاد زمان دردا پیشت باشه وکمرتو ماساژ بده و تکنیک های آرام بخشی رو بهت بگه و کمکت کنه کار اصلی رو دکتر میکنه .همراه هم اگه باشه مثل مادر یا هر کس دیگه فقط تو اتاق درد پیشت میاد اتاق زایمان نمیبرنش .به اون پرستا هم یه مبلغی فکر کنم صدو پنجاه میدادی .میتونی همراه هم نبری هر ژطور خودت احساس آرامش داری

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا