2737
2734
عنوان

شیرازیا تنگه دم اسب قشنگه؟

395 بازدید | 27 پست

سلام

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من نشنیدم نرفتم تا حالا کجاست؟

پارک ملی بومو چی؟

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728

ما پارسال رفتیم تنگه براق و بهشت گمشده استان فارس.ببین واقعا زیبا بودن

مخصوصا بهش گمشده.الحق و الامصاف بهشت بود.هرچی بگم کم گفتم.مخصوصا اگه تا اون روستای دور افتادش بری.محشره.شبیه جنگلای آمازونه

@_nilay     @___keep__calm____    

😬 من با اوشون قهرم لطفا جدا تگ نمایید😂😂😂

نرفتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم😐

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
ما پارسال رفتیم تنگه براق و بهشت گمشده استان فارس.ببین واقعا زیبا بودن مخصوصا بهش گمشده.الحق و الام ...

همون مارگونه؟

😬 من با اوشون قهرم لطفا جدا تگ نمایید😂😂😂 نرفتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم😐

الهــــی😄

شیشده اخه؟

بگو تا آشتی تون بدم🙈

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
نرفتم  بهشت گمشده م میخواستم برم ک نرفتم  کلا خوش تفریح نیستم

ای بابا

مثلا دوستای شیرازیمو تگ کردم ک راهنمایی کنن😄

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
الهــــی😄 شیشده اخه؟ بگو تا آشتی تون بدم🙈

وی 😐دچار سوتفاهم شده😂 😐

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
وی 😐دچار سوتفاهم شده😂 😐

عِـــه

ایشون زیاد دچار سوءتفاهم میشه سخت نگیر😄🙈

2706