2737
2734
عنوان

بيمارستان اقبال در تهران

997 بازدید | 26 پست

كسي سزارين اختياري در بيمارستان اقبال شده 

توسط چه دكتري 

من دكترم سنجري هست 

ديروز رفتم پيش يه دكتر زنان ديگه قبول كرد بدون زير ميزي سزارين كن و قراره بيمارستان بابك سزارين انجام بدن 

هركس اطلاعاتي داره راجع به بيمارستان راهنماييم كنه 

خيلي نگرانم 😔

♥️براي سلامتي و ظهور امام زمان يه صلوات هديه كن♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آذر ۹۶ بیمارستان اقبال با دکتر حسن جلالی سزارین اختیاری داشتم.....همه چیز عالی...پرستاراای باشخصی ...

دكترم گفته اگه بچه بريچ بمونه و نچرخه ميتونه سزارين كنه 

توي بيمارستان اقبال 

در غير اين صورت سز اختياري انجام نميدن

2728
من سال ۹۵ با دکتر احمدیان پور . علی رغم شلوغی و سزارین روزی ۲۰ ۳۰ نفر با هم، من راضی بودم خدا رو شکر

اين دكترايي كه شما ميگين مطبشون كجاست

2740
مگه سزارین شدن اختیاری نیست؟؟؟ 

نه متاسفانه سخت گيري ميكنن 

منم حتي از سزارينش هم ميترسم متاسفانه دكتري كه خيلي قبولش دارم راضي به سزارين نيست 

دكترم گفته اگه بچه بريچ بمونه و نچرخه ميتونه سزارين كنه  توي بيمارستان اقبال  در غير اين ...

من مطب دکتر میرفتم...دکتر گفت تو بیمارستان اقبال دستم بازه و میتونم سزارینت کنم....دکتر جلالی دکتر جاریم بود....دکتر خودم یه خانومی بود که خیلی بهم استرس میداد  همش میگفت این بیمارستان نرو فلان جا برو....خوب منم بیمه تکمیلی داشتم میخواستم بیمارستان طرف قرارداد باشه.منم تازه وارد ۸ ماه شده بودم که دکترمو عوض کردم....واقعا از دکتر جلالی راضی بودم همش ۲ تا ویزیت پیشش رفتم بعدشم که زایمانو..........

من مطب دکتر میرفتم...دکتر گفت تو بیمارستان اقبال دستم بازه و میتونم سزارینت کنم....دکتر جلالی دکتر ج ...

دكتر جلالي اقا هستن يا خانوم ؟!

مطبشون كجاست؟!

سزارین هیچی نمیفهمی. فقط بیرون روی نصفه شبم آزار دهنده بود 😣😣😣 

دكترم گفت معاينه لگن  هفته ٣٧انجام بدم

به نظرت خودش تحريكي واسه زايمان طبيعي نيست يا ربطي نداره

2706