2733
2734
عنوان

بچه‌ها به نظرتون دیگه باردار نیستم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 30 پست
استارتر صبر کن فردا باز بیبی بزن  منم ۴ روز از مویدم گذشته روز پری زدم هاله انداخت  امرو ...

انشالله بارداری گلم💖🙏🙏🙏

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
بچه ها من دو بار بی بی زدم هاله کم رنگ افتاد باز زدم منفی شد باز  بی بی زدم بعد از چند ساعت هال ...

اره احتمالش هست 

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علايمشو نداشتي؟

علایم پریود ندارم فقط سینه درد دارم اونم از روز تخمک گذاری دارم ترشحاتم زیاده همین

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728
عزیزم یه ماه چیزی نیست که  من خودم ۷ ماهه تو اقدامم

دکتر گفت با کیستت میتونی باردار شی نکنه نشم

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2740
طبیعی اقدام کردی؟؟

اره عزیزم

[QUOTE=90568021]دکتر گفت با کیستت میتونی باردار شی نکنه نشم[/ برای درمان کیست بهت دارو نداده؟

ال دی داد خوب نشدم .حالا اچ دی داده گفت اگه خوب نشدی احتمالا اندومتریومه ک باید برداشته بشه 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
اره عزیزم

چرا دکتر نمیری 

من ۶ ماه طبیعی اقدام کردم نشد 

این اولین ماهه ک با دارو اقدام کردم تا ببینم چی میشه

ال دی داد خوب نشدم .حالا اچ دی داده گفت اگه خوب نشدی احتمالا اندومتریومه ک باید برداشته بشه 

ایشالا زودتر خوب شی نینی دار شی

چرا دکتر نمیری  من ۶ ماه طبیعی اقدام کردم نشد  این اولین ماهه ک با دارو اقدام کردم تا بب ...

رفتم دکتر یک سالن نیم دارو خوردم بعد خارج رحم باردار شدم دیگه نشدم دارو دکتر نداد گفت چند ماه دیگه هم طبیعی اقدام کن تا بدنت استراحت کنه بدون دارو

رفتم دکتر یک سالن نیم دارو خوردم بعد خارج رحم باردار شدم دیگه نشدم دارو دکتر نداد گفت چند ماه دیگه ه ...

☹️این انتظار خیلی سخته 

خدا کمکمون کنه 

منم خسته شدم

☹️این انتظار خیلی سخته  خدا کمکمون کنه  منم خسته شدم

انشالله شما زیاد انتظار نکشی عزیزم 💓 زودی دامنت سبز شه