2733
2739
عنوان

داستان ابراز علاقه ی دانش آموزای دختر به شوهرم و در پایان، عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 12826 بازدید | 250 پست

این دو تا کش رو هم خریدم تا موهامو گوش خرگوشی ببندم برا آقامون☺

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
این دو تا کش رو هم خریدم تا موهامو گوش خرگوشی ببندم برا آقامون☺

مویوم میخوام😞

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این نگینا چسبوندنی رو هم خریدم که به خودم بچسبونم و خوشگل بشم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738

اینا هم بادکنک فویلی قلبی و شمع، برای سورپراز کردن  آقامون🙂

شاگردای سانتی مانتالی رو خانم معلم عربی اثرکردن خیییلی ریز ازخریداشون فهمیدم😑😑😑😑😑😇

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
میگم استارتر چرا داستان زندگیتو تکمیل نکردی؟

کسی نبود...فک میکردم براخودم دارم مینویسم

حالا که دخترای خوبی بودین عکس آقامونم میذارم...الکی😁🤪

2706