2733
2734
عنوان

پیشنهاد خانواده همسر برای زندگی من...بیاین نظر بدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 97 پست
دلم میخواد یه بار با چوب تا اونجایی که میخوره بزنمش ! خیلیییی بدم میاد ازش زالزالک خیلییییی واقعا وق ...

نمیدونم چطور روش میشه ما به خدا پسرای فامیلمون یه موقع یه چیزی از زنشون میخوان بفروشن انقدر بهشون چیزی میگیم اینا برعکسن خدا لعنتشون کنه نمیدونم اصلا چطور روشون میشه اسم طلا و ماشین و پول منو میارن

دخترم تمام زندگی من
جالبه خودش بدهی داشت 100 میلیون هر چی شوهرم میگفت ماشینتو بفروش بده میگفت نه تو ماشینتو بفروش بده به ...

همه این کاراش از حسودیه توئه 

ولی اینو بدون روزی میرسه که همین پولا هم به فریادش نمیرسه چون آه تو پشتشه و اینقدددد چزوندت و زجرت داد به خدا باز خیلی صبوری خدا اجرت بده خیلی دختر مظلوم و خوبی هستی

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه این کاراش از حسودیه توئه   ولی اینو بدون روزی میرسه که همین پولا هم به فریادش نمیرسه ...

فدات شم عزیزم تو از ککجا میدونی؟  

چند روز پیش دیدم خواهرم نشسته بود داشت از اموال خانواده شوهرش حرف میزد که اینجور یکنیم اونجوری کنیم...تازه مال زیادی هم نیست در مقابل اموال اینا..

منم به خودم لقب احمق ترین عروس دنیا رو دادم.. فکر کن یه تک عروس باشی با نصف مال خانواده شوهرتم بتونی لاکچری زندگی کنی اما اندر پیچ و خم یک میلیون حقوقو ودومیلیون اجاره و.. بچرزی هر ماه.... خودم پروشون کردم هر کی جای من بود الان واسه کل این پولا میتونست با کنترلی که روپسرشون داره تصمیم بگیره اونقت من یه جوری رفتار کردم اینا اصلا میگن حق ندارم حتی در مورد پول خودم تصمیم بگیرم چه برسه به مال اینا

دخترم تمام زندگی من
2728
فدات شم عزیزم تو از ککجا میدونی؟     چند روز پیش دیدم خواهرم نشسته بود داشت از اموال خانو ...

برام تعریف کردی فکر کنم پارسال پیارسال توی یه تاپیکی درددل میکردیم گفتی روز خواستگار بابا بزرگش اومد قول داد که این کارش با من زندگیش با من ! فلانش بامن

بعدم هیچی‌به هیچی روح باباتون شاد باشه گفتی باباتون هم‌فوت کرده 

مادر شوهرت خیلی عوضی هستش زالزالک اگه کسی عوضی نباشه اینجوری نمیکنه یه دختر آروم‌نجیب داری میری سرکار با پسرش خوبی سرت به کار خودته ...اینا عروس دوماده بد ندیدن خرما دهن خر افتاده! 

حتی اگه به اسم اونا تموم بشه... نمیتونم با این قسمتش کنار بیام

به اسم اونا که تموم نمیشه 

چون همه میبینن ماشینت رو فروختی 

خودتم مدام همه جا بگو ماشین و طلا رو فروختم؟

ماشین به اسم کیه الان؟

شوهرت راضیه خونه بشه به نام خودت فقط؟

برام تعریف کردی فکر کنم پارسال پیارسال توی یه تاپیکی درددل میکردیم گفتی روز خواستگار بابا بزرگش اومد ...

اره خوب یادته.

واقعا دلم میخواد دیگه بد باشم.. چون خیلی اذیت شدم دیشب داشتم به شوهرم میگفتم از من که گذشته دیگه برام مهم نیست اگه 100 تا خونه هم به نامم کنه کینش از دلم پاک نمیشه چون همه جوونیم رفت.. دیگه خودت میدونی هر گلی زدین به سر این بچه زدین ولی قرار نیس من ازش بگذرم به هیچ قیمتی با هیچ پولی. براش متاسفم که اخرتشو به پول فروخت

دخترم تمام زندگی من
اره خوب یادته. واقعا دلم میخواد دیگه بد باشم.. چون خیلی اذیت شدم دیشب داشتم به شوهرم میگفتم از من ک ...

خوب میکنی زالزالک جونم منم نمیگذرم شنیدی میگن ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است ؟ اتفاقا منم واقعا دیگه تصمیم گرفتم اصلا نه ببخشم نه بگذرم

خدا میدونه یکسال مریض بودم شبا با چشای پر از اشک میخوابیدم صبحها با دل خون بیدار میشدم دیدم باز این فامیل عتیقه مامانم زنگ میزدن حرصم میدادن یا پشتم حرف میزدن دیگه طاقت از دستم رفت یه روز اذان بود قشنگ یادمه منم حالم اصلا خوب نبود به خدا گفتم! گفتم خدایا از باعث و بانیش نگذر...خسته شدم اشکام گوله گوله میریخت به خدا انچنان تقاصی دارن پس میدن! ولی هنوزم ادم نشدن هنوزم دل میشکونن چون ذاتشون بده

2738
ازز خانوادش هیچکس نمیدونه من ماشین دارم.

چجوری ممکنه؟؟؟

خودت تو مهمونی ها مدام بگو 

هرچند اصلا فکر دیگران مهم نیست ولی از الان شروع کن راجع به ماشینت حرف زدن تا اگه روزی تصمیم به فروش گرفتی همه بدونن

چرا میخوان به همه بگن ما براشون خونه خریدیم چون یه مقدار از این پولی که شوهرم برام ماشین خریده رو او ...

از من میشنوی کاری به حرف اونا نداشته باش برو بفروش ماشینتو همین الان با 500تومنش یه خونه بخر که گرونی داره وارد بازار مسکن میشه و مسلما اجاره و رهنم میره بالاتر و با 100 میلیون باقی مونده یه ماشین دیگه بگیر مثلا پژو پارس یا سمندی و 206

💙 با افتخار استقلالیم ...
2706