2737
2739
عنوان

راهکارهای زیبا شدن طبیعی

398 بازدید | 33 پست

سلام دوستان  من بشخصه خوشم نمیاد مصنوعی خودمو خوشکل کنم یا برم اکستنشن یا پروتز کنم  میخوام با چیزای طبیعی بدون ارایشم خوب بنظر بیام مثلا بلند کردن مژه پرپشت کردن ابرو پرشدن صورت سفید شدن بزرگ شدن لب هرکسی تجربه ای داره میشه بگه  هم ک شماهایی ک مث منین هم یاد میگیرید مثلا خودمن تجربم اینه روغن کرچک برای موهایی ک ریخته شده خوبه و باعث میشه دوباره در بیاد یا روغن نارگین وز مورو ازبین میبره ابلیمو و اب گوجه و اب خیار سفیده کنندس

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

هر آنچه را که از طراحی ودکوراسیون داخلی نیازمندید از ما بخواهید.

#گروه_مهندسی_سپید

#طراحی_اجرا_دکوراسیون #داخلی_مسکونی_تجاری_اداری

#کابینت_مدرن #کابینت_هایگلاس #کمد_هایگلاس #دکور_مغازه #ویترین #کناف #سقف_دیوار_دکوراتیو #پارکت_لمینت_pvc #اکسسوری #اتاق_مستر #اسمان_مجازی #کفپوش_۳بعدی #پوستر #نورپردازی #میزاداری #شوروم #cnc  #المان_دیواری  #درب #ممبران #کاغذ_دیواری  #روف_گاردن

📡 https://t.me/Design_sepid

📞 02165822435 _ 09355378101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سفید کردن وصاف شدن صورت یه ماسک فوق العاده میگم:

پودرشیرین بیان+موزله شده+زرده تخم مرغ+گلاب+عسل طبیعی

عرض دوماه پوستت صافه وکشیده و روشن مشه..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
منم میخوام بد زایمانم یه کارایی بکنم اما هنوز نمیدونم چی

خب چ مشکلاتی دارید بگین شاید کمک کردیییم

2738
حداقل ۸ لیوان آب در روز به شدت رو پر شدن صورت اثر داره اما من نتونستم انجام بدم

میگن ژله خوبه صبح

میشه آرایش هم کرد ولی کم و ملیح جوری که غیرطبیعی به نظر نرسه

ولی خب ما میخوایم زمینه رو عالی کنیم

دوستان من صابون گیاهان بابونه گرفتم خیلی راضیم 

پوست من به شدت حساس بود  و با هر چیزی که میزدم تحریک میشد و حساسیت میکرد الان با این صابون بابونه پوستم هم روشن تر شده هم جوشایه زیر پوستی رو از بین برده و حساسیتش هم کلا از بین رفته 😊

2706