2733
2739
عنوان

دعای رزق و روزی مغازه خیلی واااجب

24665 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها 

دعای رزق و روزی مغازه سراغ دارید 

صبح تا حالا چهل تومن فقط😩😩😩

چندتا فاکتور صد تومنی تا شب 

باید پرداخت شه 

یا ابالفضل العباس علمدار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوره واقعه را بخون 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2731

چهارده بار بگو یا جواد الائمه ادرکنی ،با خلوص نیت،صلوات یادت نره.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

💰 #جهت_رزق_وروزی_فراوان💰

🔴مرحوم سید محمد خامنه ای تبریزی: 👇👇

که قرائت سوره🌹 ذاریات 🌹در هر روز موجب #ثروت_فراوان می گردد همینطور که قرائت این سوره بهمراه سوره های ⚡طلاق مزمل والم نشرح ⚡در هر روز برای توسعه امر معاش مجرب است بطوری که من حیث لا یحتسب میرسد و موجب حیرت عقول می گردد.😱

🌺👈ودر اهمیت این ختم فرموده که اگر در روز این ختم از شما فوت شد آنرا در شب بجای آرید.

@ertebat0bakhoda

2738

❌ رزق و روزی و برکت خانه ،مغازه 😍❌

✅خواند سوره ی ذاریات به ایه رزق که رسیدی دعا کنید (آیه 57)👈🔹تا ۴۰ روز صبح ها بخوانید فوق العاده اثر داره🔹

👇👇👇

🌹دعا برای کسب حلال و با برکت امام باقر عليه السّلام فرمود🌹👈چون در مغازه نشستی بگو :👈 أشْهَدُ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَا شَرِيكَ لَهُ وَ أَشْهَدُ أَنَّ مُحَمَّداً عَبْدُهُ وَ رَسُولُهُ ص اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ مِنْ فَضْلِكَ حَلَالًا طَيِّباً وَ أَعُوذُ بِكَ‏ مِنْ‏ أَنْ‏ أَظْلِمَ‏ أَوْ أُظْلَمَ‏ وَ أَعُوذُ بِكَ‏ مِنْ‏ صَفْقَةٍ خَاسِرَةٍ وَ يَمِينٍ كَاذِبَةٍ👈يعنى: اقرار مى‏كنم كه معبودى جز خداوند يكتا و يگانه نيست كه شريك براى او نيست، و شهادت مى‏دهم كه محمّد بنده و فرستاده اوست، پروردگارا، من از فضل و كرمت از تو روزى حلال و طيّب مى‏خواهم و پناه مى‏برم به تو از اينكه ستم كنم يا مورد ستم واقع گردم، و پناه مى‏برم به تو از معامله زيان‏دار و سوگند دروغ و چون اين را گفت، فرشته پاسدار او گويد: بشارت باد ترا كه در اين روز كسى نصيبش از تو افزونتر نباشد و به زودى آنچه خداوند ترا نصيب فرموده فراوان و حلال و طيّب و با بركت به تو خواهد رسيد  📚منبع : من لا یحضره الفقیه ج 3 ص 200

👇👇👇

🌹ذکر برای برکت پیدا کردن مغازه و خانه👈امیرالمومنین علی علیه السلام فرمود : هر گاه یکی از شما درِ حجره اش ( مغازه یا محل کارش ) رسید بسم الله بگوید زیرا شیطان ( با گفتن بسم الله )فرار می کند و نیز هر گاه یکی از شما وارد خانه اش شد بسم الله بگوید چون بسم الله گفتن باعث نزول برکت و رحمت شده و ملائکه با او انس می گیرند📚منبع : وسائل الشیعه ج 5 ص 329

👇👇👇

🌿دعای_رزق_و_روزی_رزق_مغازه👈✍️برخی از اذكار و ختومات مجربه برای وسعت و زياد شدن رزق و روزی :

1️⃣لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِكُ الحَقُّ المُبينُ (١٠٠ مرتبه)بعد از نماز صبح2️⃣يا رَازِق يَا فَتَّاحُ يَا وَهَّابُ يَا غَنِيُّ يَا مغنِي يَا بَاسِط ُ (١٠ مرتبه) بعد از نماز صبح3️⃣سبْحَانَ اللهِ العَظيمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إليهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ (١٠ مرتبه)بعد از نماز صبح

👇👇👇

🍃🍁دعای ازدیاد روزی قبل رفتن به مغازه🍁🍂👈🔻از معصوم راویت شده است وقتی خواهی به دکان خویش بروی ابتدا به مسجد برو و دو یا چهار رکعت نمـــاز بجای آور سپس بگو ↯↯↯👈غدَوْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ وَ غَدَوْتُ بِلَا حَوْلٍ مِنِّي وَ لَا قُوَّةٍ بَلْ بِحَوْلِكَ وَ قُوَّتِكَ يَا رَبِّ اللَّهُمَّ إِنِّي عَبْدُكَ أَلْتَمِسُ مِنْ فَضْلِكَ كَمَا أَمَرْتَنِي فَيَسِّرْ لِي ذَلِكَ وَ أَنَا خَافِضٌ فِي عَافِيَتِكَ🔺📚 اصول کافی ج ۳ ص ۴۷۵

⭕️ ذکری برای بچه های کاسب ومغازه دار گروه ⭕️👈از ته قلب از خانه تامغازه ذکر شریف💠 (یاکریم ) 💠 را بگویید واقعا مجرب مجرب است و همون روز اعجاز اون رو درک میکنید 💟وقتی هم به مغازه کلید زدید 💠سوره توحید💠 بخوانید وسلام بدهید 👼وقتی سلام کنیدفرشتگان الله به انجا نزول میکنند👼 و پراز رزق وروزی خواهید شد 👇ادامه👇