2737
2734
عنوان

خاطره من از بارداریم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 13537 بازدید | 140 پست
گلم ناراحت شدم همش منتظر بودم اخرش بگی بعد اون سقط الان یه نی نی دارم ولی دیدم هیچی نگفتی،انشاالله ب ...

مرسی عزیییزم ممنون از همدردیت😘😘ایشالا تاپیک بعدی میام خبرشو میدم

تو سونوگرافی نوشته  باید چکار کنید ؟

بمن ک ی قرص دادن هر سه ساعت میخوردم 

دکترمم برام جوشونده تجویز کرد با فعالیت زیاد ک اخرین سونو گفت ی تیکه خیلی خیلی کوچیکی مونده بقیه دفع شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گفتین یه تیکه مونده بود توی رحم واسه اون چیکارکردین یعنی کورتاژ شدین یادارو دادن

نه با قرص فکر کنم متیل ارگونوین بود هر سه ساعت و جوشونده زیره و رازیانه و زعفرون با پیاده روی

2731
سنو بهم گفت بچت افتاده منم رفتم پیش دکتر گفت اگر سنو بگه افتاده دیگه افتاده بهم شیافت داد حالم بد شد ...

وای چه بددد. نرفتی از سنوگرافیه شکایت کنی ؟ 

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2738
این آخرین سونوگرافی هم بازم از جفت بود ؟ دوباره باید سونوگرافی بدید ؟ پریود هم میشید؟

بعد سقط تا چهل روز خونریزی لکه بینی داشتم

بعدش یبار پریود شدم

قرار بود بعد پری برم سونو ببینم اون تیکه کوچیک هست یا نه

بمن گفتن اون تیکه که مونده ممنکه که رشد کنه و فکر کنم جفته ک رشد میکنه

با چ مدرکی میرفت؟! اخرشم ی چیز بدهکار میشه

با همون سونویی که بعدا داد گفتن قلبش ضعیف میزنه.

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
خدت نکنه قربونت برم ایشالا فندقت سلامت مباد تو بغلت .ن عشقم تازه سه ماه گذشته

دورت بگردم سلامت باشی گلم

خب پس حالا وقت داری انقدم خودتو اذیت نکن پیر نشدی که هر کی هم گفت بچه نمیاری و فلان بزن تو دهنش ب هیشکی ربطی نداره این‌ملت میخوان ی ایراد کلا بگیرن

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
دورت بگردم سلامت باشی گلم خب پس حالا وقت داری انقدم خودتو اذیت نکن پیر نشدی که هر کی هم گفت بچه نمی ...

😂😂😂😂عشقمیی

مرسی اعصااااب از منم ضعیف تره

انقد خشونت لازم نیس دیگه😁😁😁

2706