2733
2734
عنوان

من بااین حس مزخرفم چ کنم😩

1000 بازدید | 74 پست

به شوعرم محبت میکنم ولی اصن هیچ گونه حسی بهش ندارم...حتی نمیخام بهم دس بزنه...برداشته دیشب به بابام زنگیده جرو بحث میکنه ولی تاقطع کرد بحثو عوض کردم الکی خرش کردم که ی کاری نکنه....دیگ ازچشم افتاده دس خودم نیس چیکارکنم😢شباهم که بدترمهربون میشه😏من همه این کارارو میکنم ک خرش کنم برم خونه بابام بخدا دیگ هیچ حسی بهش ندارم من اخه چیکارکنم😭دستشو پانسمان میکنم براش لقمه میگیرم الکی ازش تعریف میکنم جورابشو درمیارم میپوشونم لباساشومیپوشونم غذا تودهنش میزارم و هرچی بگه هیچی نمیگم....ولی بااین حال کوچکترین احساسی بهش ندارم بود ونبودش فرق نمیکنه برام....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

☹☹☹☹زنشی یا له له باشی؟

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2738

ووی از صب دو تا تاپیک خوندم شوهراشونو دوس ندارن 

والا ما دغدغمون اینه اونا ما رو دوست نداشته باشن یوقت

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

وااا مگه نی نی بزرگ میکنی این کارا چیه .. ناسلامتی مرد خونه است تو کلا همه کارات اشتباهه همین باعث شده بهت محل نده

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
مگه مامانشی اخه؟؟؟؟ اینکارا چین؟؟؟ والا منم بودم ارزشی برا همچین زنی قائل نبودم🐀😦😦😦

عزیزم نمیزاره برم خونه بابام...خودزنی کرده انداخته گردن من...دستش بخیه داره الکی بهش محبت میکنم خرش کنم

2706