2733
2739
عنوان

درد واژن

119 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من دیروز تخمک گذاریم بوده از دیشب واژنم تیرمیکشه و احساس سوزن سوزنی شدن دارم،الان دردم شدیدتر شده هر دو دیقه میگیره،بهبهان زندگی میکنم اینجام دوتا دکتر خوب بیشتر نداره و نوبت دکتر خوب تا هفته دیگه گیرم نیومده بنظرتون برم شیراز دکتر یا صبرکنم شاید خوب بشه؟کسی بوده قبل یا زمان تخمک گذاری اینجور شده باشه؟درضمن چندماهه اقدام ب بارداری کردم و هیچ علامت عفونتی هم ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور بودم الانم گاهی وقتا میشم 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2731
شما دکتر نرفتی ببینی دلیلش چیه؟درد شما هم زیاد بود؟

چون از پروئیدم میگذشت بی بی چک زدم دیدم باردارم باور نکردم چون دکترا ب من گفته بودن دیگ مادر نمیشم منم ول کرده بودم جلوگیری نداشتم با اسرار مادرم همسرم رفتم ازمایش خون دادم دیدم باردارم رفتم دکتر گفتن عفونت ادرار دارم اما ازمایشم سالم دراومد دکترم گفت با این وجود طبیعیی الانم درد دارم خیلیم شدید.شاید بارداری مثل من نمیدونی.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738
چون از پروئیدم میگذشت بی بی چک زدم دیدم باردارم باور نکردم چون دکترا ب من گفته بودن دیگ مادر نمیشم م ...

قدمش خیرباشه عزیزم خیلی خوشحال شدم ک باردار بودی،من ماه پیش قبل از پریودم ازمایش دادم باردار نبودم و پری اومد،الان تخمک گذاریمه هنوز کو تا بارداری تا تخمک بارور بشه و لانه گزینی انجام بشه هشت خرداد وقت پریودمه،اگه هشتم درد میگرفت میشد گفت باردارم

قدمش خیرباشه عزیزم خیلی خوشحال شدم ک باردار بودی،من ماه پیش قبل از پریودم ازمایش دادم باردار نبودم و ...

قربونت برم منم پری منظمی نداشتم اصلا،انشالله شمام مثل من بشی ک حتما میشی🌹