2737
2734

سلام. ماماانا من ۵شنبه ۲۶اردیبهشت یه قطره لک قوه ای دیدم. رفتم دکتر بهم شیاف ایرانی پروژستون داد. باز جمعه ۲۷ام یه قطره قهوه ای پررنگ دیدم. شنبه خبری نبود. یکشنبه ۲۰ام خونریزیم شروع شد همراه با کمردرد. همه ی این شبها هم شیاف واژینال زدم. یکشنبه صبح رفتم صارم سونوی اتاق پزشک شدم سالم بچه. ولی گفت تهدید به سقطه. من هفته ی ۱۳هستم و خیلی نگرانم خیلی برای بچم پیش بیاد. استراحت میکنم ولی هنوز خونریزی دارم. کسی حالتهای منو داشته؟ چیکار کنم بچم بمونه؟ ۴شنبه غربالگری رفتم همه چی خوب بود عکسشو دیدم تکوناشو دیدم دارم آتیش میگیرم نمیتونم ازش دل بکنم توروخدا کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم فقط استراحت ....دراز بکش برا هر کاری پا نشو فقط دستشویی ...کاری جز این نداری 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

شيافو معقدي بزار 

منم لك بيني داشتم تا ده روز پيش شياف ميگذاشتم 

توالت ايراني نرو 

دولا راست نشو 

ببخشد نزديكي نداشته باش حتي ارضا هم نشو

تا خدا نخاد برگي از درخت نميفته 

اينارو يه خامه اينجا بهم گفت من كه دعا گوشم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

خانومای نازنین ممنونم از همتون. به روی چشم حتما توصیه های همتون رو انجام میدم. برام دعا کنید با قلبای مهربونتون. من که دیگه نای ادامه ی زندگی بدون اون رو ندارم ... دعا کنید بچم بمونه برام 

سلام من ۱۳سال خواننده خاموش نی نی سایت بودم امروز  عضو شدم بلاخره...تایپییکتو دیدم عضو شدم..منم ۴شنبه لکه دیدم ساعت ۱۱ شب چنتا بیمارستان رفتم گفتن جیزی نیس برو خونه استراحت کن شیلف بزار.ب شوهرم گفتم من اعتماد ندارم ب خرفاشون منو ببر ی بیمارستان دیگه .رفتیم سونو شبانه رفتم ...دکتر سونوگرافی کرد گفت بلند شو...گفتم کجا صدا قلبشو نشنیدم گفت متاسفم ..خدایییییااااااا چراااا ۱۵ هفتم بود غربالگری اوکی بود تا صبح ضجه زدم پنشبه طاقت نیاوردم دوباره رفتم بیمارستان سونو ک گفتن بله بچتون ایست قلبی کرده کورتاز میخای بشی یا قرص؟از سقط وحشت داشتم ولی سرم اومد..گفتم قرص بدین.گفت برو خونه بخور .اومدم خونه مامانم تا ۳بعدازطهر حالم بد گفتم میگترسم میرم بیمارستان ..رفتم از ساعت ۳ درد من شروع شد تا ۸ شب کیسه ابم پاره شد .اذان ک گفتن بچم دنیا اومد کاش میمیردم کاش میمیردم با اینکه خیلی مراقب بودم نمیدونم چرا اینجوری شد...خیلی مواظب خودت باش..من فکرای بد زیاد میومد تو سرم تا بلاخره شد..فکر بد و استرس و دور کن از خودت ..منم دعا کن خیلی داغونم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

عزیزم منم هفته۵ و ۱۲ خونریزی شدیدافتاد مثل قاعدگی...طوری ک دکتر گفت سقط کردی و قرص متیل آرگونوین مصرف کردم...دوهفته بعد ک رفتم سونوبقایا گفت قلب بچه میزنه و ۷ هفتته...کلا استراحت مطلق کردم...