2737
2734
عنوان

همسرت رو سه جا میتونی بشناسی :

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 46 پست

به نظرم مورد چهارمش باید این میشد که وقتی پولدار شد به همون اندازه خانمشو بخواد

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت و فقط‌وقتی میتونی بشناسی که خیلییی پول دستشه و تمام😁🙌

اره بخدا شوهرم یه پیمانکاری خیلی تپلی داشت چن سال امسال دیگ داره از دستش میده اینقدر آروم وحرف گوش کن شده مهربون😐ولی دیگ برام مهم نیس

2731

وفادارے زن

زمانـــے معلوم میشود که

مـــردش هیچ نداشته باشد

و

وفادارے مـــرد

هنگامــــے معلوم میشود که

همه چیز داشته باشد

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
2738

عاقا من در دو حالت تنها نیستم ولی اون حالتی که گفت دوست صمیمی شوهر من دوست صمیمی نداره نمیدونم😐😐

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
خونه ما همیشه جنگ میشه سرش بخصوص اگه ماله ماکارونی باشه😕

چ جالب .. ما اصلا دوست نداریم نه خودم نه شوهرم 😕 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
عاقا من در دو حالت تنها نیستم ولی اون حالتی که گفت دوست صمیمی شوهر من دوست صمیمی نداره نمیدونم😐😐

سلام عزیزدلم جانان جونم خوبی عشقم

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
2706