2752
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192205 بازدید | 1085 پست

يعني هيييييييچ كس اندازه من دركت نميكنه دقييييقا انگار داري خواهر شوهر من و ميگي... نكنه جاري مني😶😶😶😶

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

من جات بودم ی ام شی میزدم وسطشو ن وقتی داماد میومد جلوش میگفتم اقای فلان با خواهر شوهرمن چیکار کردی قبلا ی جوری بود ساده بود الان بدجور خودشو گرفته نکنه کر کری میخونی  بزن نابودشون کن تامام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره ...

ببین عمع ی منم همینجوری بود شوهرشو خیلی تحویل میگرفتن.عمع من سی و دو سالگی ازدواج کرد درک کن نکته رو

اینم 
2731

من خودم یه دونه عروسم کلی واسم رسم ورسوم جدیدایجادکرررردن واصلا کم نذاشتن خدایی و واسه خواهرشوهرامم همینطور اصلا فرق نذاشتن مادرشوهرم دمش گرم😉

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲

استاتر جان

اینم اولشه. به مرور براشون عادی میشه. ما هم مشابه ی همچین وضعیتی رو داشتیم. از جانب خواهر شوهرم البته. ی بار که آقای داماد حالش رو گرفت میفهمه که شوهر همچین آش دهن سوزی هم نیست

دلم میخواد از خانم هایی که کامنت با مضامینی از قبیل جو گرفته و تو کف بوده میذارن بپرسم شما خودتون هی ...

جالبتر اینه ک اصلا طرفو نمیشناسن ندیدن..راحت در موردش اینجوری صحبت و قضاوت میکنن😏