2733
2734

ما زنا از مردا ضربه نمیخوریم در اصل ضربه رو هم جنسای خودمون بهمون وارد میکنن

بابا شرم و حیاتون کجا رفته اخه اصلا حیا هیچی شرم هیچی انسان نیستین شما؟؟شرف و انسانیت حالیتون نمیشه؟اصلا برای دیگران هیچی برای خودتون چرا ارزش قائل نیستین چرا اویزون هر کس و نا کسی میشین برا ارضای افکار مریضتون برای جلب توجه برای اینکه بگن اره خوب بلده دلبری کنه همه جذبش میشن؟؟؟بابا دس بردارین یکم برای خودتون حداقل ارزش قائل شین چرا ب خودتون اجازه میدین برای هر مرد غریبه ای لوندی کنین لاس بزنین شوخی های بیجا کنین 

من اصلا ادم خشکه مذهبی نیستم اما مخالف این بی بندو باری ها هستم از نظر من شوخی حدو حدود داره از حدش بگذره دیگه شوخی نیست

از دیشب داغون شدم بعد از چن وقت گوشی نامزدمو گرفتم ی چرخی بزنم اگه بدونین چن تا دختر اومده بودن تو پی ویش چ حرفایی زده بودن خودمم شرمم شد ازین ک دخترم درحالی ک اون طفلی همشونو رد کرده بود

از خیانت نمیترسم چون خاطرم جمه ازش ولی از هم جنسای خودم میترسم  حتی ب چتای معمولی هم حسادت میکنم 

اگه ب فکر دیگران نیستین حداقل ب فکر ارزش خودتون باشین چون نمیگن چقد دختره لونده میگن دختره هرزس ک با همه لاس میزنه  محض اطلاع

اینم بدونین ک زمین گرده خدا بدجور تو کاستون میذاره 

خانوما بهتون بر نخوره خطاب ب شما نگفتم فقط تو دلم درد کرده بود اینجا نوشتم شاید ی نفر از بین این جمع بخونه ب خودش بیاد

اون مرد بیغیرت زیپ شو بنده کسی نمیتونه آویزونش شه. وگرنه کسی هم محلش نده میتونه به دروغ بگه مجردم یا مزاحم شه و تجاوز کنه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبول نداارم حرفتو مردا پسر پیغمبر نیستن تا مردی نخواد زن نمیتونه کاری ککنه

مرد خوب داریم مرد بد داریم زنا هم همینطور اما بعضی زنا واقعا دیگه شورشو در اوردن 

دلم میخاست اسکرین میگرفتم میفرستادم

فقط اومدم بگم 

هیچ وقت یک دست صدا نداره 

هیچ ادمی یک طرفه بد نمیشه 

این و همیشه یادت بمونه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

نروووو سمیهه

پی وی پسرااا نروووو

چون نمیگن چه دختر لوندی میگن لاس میزنییی

😆

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
اون مرد بیغیرت زیپ شو بنده کسی نمیتونه آویزونش شه. وگرنه کسی هم محلش نده میتونه به دروغ بگه مجردم یا ...

اره عزیزم 

مرد هم باید غیرت داشته باشه

اما زن چی زن نباید برای خودش ارزش قائل شه؟؟؟

قبول نداارم حرفتو مردا پسر پیغمبر نیستن تا مردی نخواد زن نمیتونه کاری ککنه

👏👏👏👏👏

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

نامزد. شما پیجش پرایوت نیست؟؟ینی اجازه دادن هر. کس بیاد. داخل عکساشو ببینه بعد بره خصوصی؟؟؟حرفتون منطقی نیست اگه زنی هرزست اندازه اون مرد هرزه هم هست

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706