2737
2739
عنوان

به خدااا مردا خوبن هرچی کرمه از این زناس از همجنسای خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2385 بازدید | 154 پست
من نمیدونم چجوری اون مرد روش میشه انقدر کم فهم و بی شخصیت باشه

عزیزم خودت که میگی کم فهم و کم شخصیت، آدم نادان فکر میکنه خداست و بقیه هم بنده اونن

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم خودت که میگی کم فهم و کم شخصیت، آدم نادان فکر میکنه خداست و بقیه هم بنده اونن

والا خوبه اینا کاره ای نیستن

وگرنه هرکی باب میلشون نبود گردن میزدن

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
والا خوبه اینا کاره ای نیستن وگرنه هرکی باب میلشون نبود گردن میزدن

دقیقا با اینکه هیچ کاره هم هستن نظر میدن 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2742
مرسی ازسلامت روح وعقل شماکه باتوهین امیزترین شکل ممکن به همجنسات تاپیک زدی وهمچین عنوان زننده ای برا ...

من بارها توضیح دادم که حالم خیلی خراب بود از این همه کصافت کاری ک دارم میبینم و عنوان تاپیکمو خیلی احساساتی و عصبی بودم ک نوشتم ولی اگه بقیه توضیحاتمو بخونی میفهمی ک منظورم چی بوده تو پستای اخر گفتم الانم دلیلی نمیبینم بخوام واست توضیح اضافی بدم 

اینم ک گفتم سلامت روحی و عقلی توهین امیز نیست حقیقته ی نگاه ب زندگی مردم بنداز افسردگی خودکشی دعوا خیانت منشا اینا چیه؟؟انقد فشار رو مردمه حال هیچکس خوب نیست وقتی روحت سالم نیست افسرده ای قدرت تفکر و تصمیم گیری نداری ینی سلامت عقلیت هم دچار اختلال میشه نتیجش اینکه مدام دنبال بحث کردن با بقیه ای برای اروم کردن خودت این دقیقا حال اکثر مردمه ماس 

ی نفر این وسط بحث بد حجاب و با حجاب پیش کشید من کاری ب این کارا ندارم خودمم عادی ام ن با حجاب ن بد حجاب همه هم از نظرم محترمن باطن ادم ربطی ب حجاب نداره