2737
2734
عنوان

یه سوال ازخانما فقط تکی تکی جواب بدین بلد نیستم سریع ریپلی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8216 بازدید | 464 پست
 جالبه شانس ما این همه مرد یبار تشد یکی با اکانت نرد بیاد به ما پیشنهاد بده. اخر سر بگه من ز ...

بامن ازدواج میکنی

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نیست میدونم ولی میشه خب کاری کرد که دید نسبت به شوهر عوض بشه  از یه نقطه شروع کرد جلوه ی خوبیاش ...

آقااا اصلا شما آقایون از خانمتون متنفر باشین و فعلا به هر دلیلی باهم  زندگی کنین بعد بفهمین اون خانم با یکی دیگه هست عکس العملتون چیه؟؟؟؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
اره میدونم،ولی وقتی بزرگ شه این چیزا یادش نیس که،میگه منو بی پدر کردی،،یا میاد ازم میگیره میبرتش خود ...

اتفاقااا بزرگ شه بهت میگه کی گفته بود به خاطر ما خودتو بدبخت کنی میخواستی طلاق بگیری و بری 

چندین نمونه دیدم که میگمااااا

2740
جدایی 

آره دیگه برا آقایون راحته

ولی ی زن تو این جامعه ما بخواد طلاق بگیره باید اولا از فامیلای خودش گرفته تا غریبه ها هزار مدل حرف و تیکه بشنوه و دم نزنه

خیلی از خانما اصلا پشتوانه ای برای بعد از طلاق ندارن 

و اگر بچه هم داشته باشن که کارشون صدبرابر سختتر میشه 

چون غصه تربیت بچه و افتادن زیردست نامادری رو هم باید بخورن

پس بیشترشون ترجیح میدن طلاق نگیرن و بمونن و بسوزن و بیااازن، اونی که طلاق گرفته و رفته که دیگه هیچ ولی اوناییکه می مونن به خاطر بچه و هزارتا دلیل دیگه  خب بلاخره از سنگ که نیستن تاجایی که بتونن مبارزه میکنن برا حفظ همون زندگی ناچیز و برقراری ارامش

آره دیگه برا آقایون راحته ولی ی زن تو این جامعه ما بخواد طلاق بگیره باید اولا از فامیلای خودش گرفته ...

حرفتو کامل متوجه میشم.ولی بحث من برا اول زندگی وقتی که پای بچه ایی درمیون نبود.

باید فکر جدایی کرد.

بعدشم. اتفاقا تو این دوره زمونه.

فقط زن میتونه پول در بیاره.

پول دراوردن که فقط کارگری کردن نیست.

من خودم اگه تنها یه رفیق کاری زن داشتم الان حسابم جای دیگری بود

خواستم نظر بدم

ولی دیدم لیاقت می خواد 

بی لیاقتی همه جا موج میزنه

حیف خانمی که خانم شماست بی لیاقت

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
حرفتو کامل متوجه میشم.ولی بحث من برا اول زندگی وقتی که پای بچه ایی درمیون نبود. باید فکر جدایی کرد. ...

بلاخره همه زندگیا ی مدل نیست که بشه ی نسخه واسه همشون پیچید

همه که از اول زندگی مشکل نداشتن یا ازدواج نکردن که بعدش طلاق بگیرن!!!

من خودم یکی از اونایی هستم که فعلا نشستم و دارم میسوزمو میسازم خخخخخ تا بعد که کارم جور شد و دستم جایی بند شد طلاقمو بگیرم

اتفاقااا بزرگ شه بهت میگه کی گفته بود به خاطر ما خودتو بدبخت کنی میخواستی طلاق بگیری و بری  ...

الان تو همین سایت چن م رد بچه طلاق بودن کفتن مادر ناتنیمو از مادر خودم بیشتردوست دارم،ازمادر خودم متنفرم که ولم کرد رفت....نمیتونم تصورشم بکنم اون زندگیمو شوهرمو ازم بگیره بعد بچمم ب اون بگه مامان اونو دوست داشته باشه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706