2703
2553
عنوان

یه سوال ازخانما فقط تکی تکی جواب بدین بلد نیستم سریع ریپلی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8216 بازدید | 464 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خانما رو نمیشناسین؟با طرف بهم‌میزنن ازشم متنفرن اما اگ رفت با کسی دیگ خودکشی میکنن 

به نظر خیلی کم پیش میاد زنی واکنش نشون نده نسبت به رقیب 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
بسیاااااااار  چند وقت اینجا باشی همجنساتو میبینی چجور دلبری میکنن😂😂😂😂😂😂😂😂با اکانت خانو ...

جالبه شانس ما این همه مرد یبار تشد یکی با اکانت نرد بیاد به ما پیشنهاد بده.

اخر سر بگه من زنم ازت خوشم اومد😂😂

2720

طلاق برا شما مردا آسونه.تو کشوری مث ایران با این فرهنگ ها نمیشه ب راحتی اسم طلاق آورد.زنی ک میمونه بخاطر بچه ی شما زندگی میکنه بزرگش میکنه ک بچه داشتن خانواده رو حس کنه جوابش خیانت و طلاق دادن و این کوفت و زهرمارا نیس

خودت باش.مگ خودت چشه:/
2714
خدایش یه علامت تعجب اونقدی جلوم الان

چی؟؟

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
طلاق برا شما مردا آسونه.تو کشوری مث ایران با این فرهنگ ها نمیشه ب راحتی اسم طلاق آورد.زنی ک میمونه ب ...

نیست میدونم ولی میشه خب کاری کرد که دید نسبت به شوهر عوض بشه  از یه نقطه شروع کرد جلوه ی خوبیاشو دید و به مرور عاشقش شد.

یا راهکارای دیگ .

اگرم نشد حسودی دیگ چرا؟

عزیزم از قدیم گفتن زن و شوهر دعوا کنن دوراز جون شما ابلهان باور کنن زیاد تو مسائل زنو شوهری دخالت نک ...

مرده ها

2706