2737
2739

خانومایی که میدونید شوهرتون دوس دختر داره

و به هر دلیل نمیخواید طلاق بگیرید 

چیکار میکنین؟

و چطور با شوهرتون رفتار میکنید؟

بخصوص وقتی که تو چشمتون زل میزنه و دروغ میگه

وای خدا به دور خیلی سخته برای هیچ کس پیش نیاد

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا سر كسي نياره 

ولي بي تفاوتي بهترين گزينست مجبور ميشه ادم ك پوستشو كلفت كنه و بي تفاوت باشه 

نميدونم😑

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2731

خاک وچوگ چه جسارتا بکنه 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

الان نداره اماداشت منم گفتم من جایه توباشم توچیکارمیکنی گفت تونمیتونی گفتم چرامیتونم هم قیافم سرتره هم خوشتیپترازتوام هواست باشه تودوتابچه داری چندبارخیانت کردخودشم قبول میکردامادیگه اروم شدبلخره زندگی چلونده 

2740

واقعا سخته تصورشم.بنظرم که باید گوش تاگوش سرشوبریددرحالت عادی ولی توشرایطی که شمامیگی بایدمهرومحبت شوهرشوازدلش دربیاره و بی تفاوتوسردبشه بهش تاعذاب نکشه یا توخونه تمام تلاششوبکنه برای آزارهمسرش تاخیلی خوش خوشان شوهره نباشه

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706