2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره عزیزم.هر روز وقتی از خواب بیدار میشد  ینی دقیقا وقتی که ناشتا باشه.چون تاثیرش خیلی بیشتره.

اخه روش نوشته بعد از غذا؟

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
بهداشت گفت نصف قطره چکون که

اصولا بهداشت میگه 15 قطره اهن 25قطره اد.اصولا اهن باید یکم از اد کمتر باشه.ولی دکتر گفت روزی 2سی سی به پسرم بدم چون یکم کمبود اهن داشت.معتقد بود وقتی بچه به غذا می افته اهن بدنش کم میشه.وجذبش به سختی وچون وزن پسرم خوب بود لازمه اهن بیشتری دریافت کنه.ولی من همون 1 سی سی میدم از هر کدوم.خارجی خوبیش اینه به معده کمتر ضرر میرسونه جذبشم خوبه.اما بهداشت میگه جذبه اهن ایرانی بیشتره.

2740
اخه روش نوشته بعد از غذا؟

یادمه مامای تو بهداشت اینو گفت بهم.میگفت قطره مولتی معده رو اذیت نمیکنه و اگه تو زمان ناشتا بهش بدی هیچ مشکلی پیش نمیاد بلکه اشتهاش بیشتر باز میشه.

منم ناشتا بهش دادم و واقعاااا اشتهاش خوب بود.

حالا شما میخوای با یه متخصص کودکان مشورت کن در این مورد.فقط به نظر بنده اکتفا نکن.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

یادمه مامای تو بهداشت اینو گفت بهم.میگفت قطره مولتی معده رو اذیت نمیکنه و اگه تو زمان ناشتا بهش بدی ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
یادمه مامای تو بهداشت اینو گفت بهم.میگفت قطره مولتی معده رو اذیت نمیکنه و اگه تو زمان ناشتا بهش بدی ...

اره بلخره بچه ها معدشون کلا خالی نیست شیر مادر هم میخورن.ولی بهترین زمان اول صبحه قبل غذاست جذبش بالاترهِ.واصلا کلا بامعده پر خورده نشه بهتره هم برای رفلاکس خوب نیست.هم اینکه تو سن پایین تر نوزاد اگه شیر برگردونه.ویتامین جذب نمیشه

2706