2737
2734

دخترم‌چهار روزشه زردیش رو۲۴__بستریش کردن تو روخدا‌کسی تحربه چیزی نداره خوب میشه خطری نداره براش

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستری باید بشه تا بیاد پایین

نگران‌نباش تو دستگاه باشه میاد پایین

فقط باید خیلی بخوره و مدام دفع داشته باشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

اره خوب میشه نگران نباش وقتی اوردیش خونه موقعی که خواب بود یه لامپ مهتابی بزار بالا سرش روشن باشه زردی رو میکشه ،خودتم انار زیاد مصرف کن

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بستری کردی نگرانی نداره تند تند شیر بده ان شالله میاد پایین

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

نه عزیزم چیزیش نمیشه توکلت به خدا باشه  تو بیمارستان باشه بهتره تا تو خونه   اونجا حواسشون هس

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2706