2737
2734

سلام دوستان ، ممنون میشم تجربیات تونو در اختیارم قرار بدید 😘💜

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

روزی۱۱۰مرتبه.تا۱هفته

یا جامِعَ الناس لِیومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وبَینَ زوجِ المومِن

زیاد خواندن سوره احزاب

۱-سوره طه را بر آب بخوانید و آب را بر روی سر دختر بریزید

حتما با وضو بخوانید

هر روز سوره مباركه نور آيات 32 الي 40 رو بخونيد. با وضو بخوانید

- در خواص الآیات آمده که این نوشته را بر گردن دختری ببندند که شوهر نکرده باشد زود شوهر کند :

بسم الله الرحمن الرحیم وَ مِن کُلّ شَئ ٍ خَلَقنا زَوجَین ِ لَعَلَّکُم تََذکرونَ

اللهم بِحَقِّ قَولُکَ هذا وَ بِحَقِّ محمدٍ و آلِهِ اَن تَرزُقَ هذا المَرءَةَ

زَوجاً مُوافِقاً غَیرَ مُخالفٍ بِحَقِّ محمدٍ و آله اجمعین

۷- بیست و یک روزو هر روز یک مرتبه سوره طه را خواندهدر مدت اندکی خواستگار پیدا می کند . و از دیگر خواص سوره طه این است که هر دختری 41 بار بخواند قسمت پسری می شود

در قنوت بخواند

«رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا»(سوره فرقان آیه 74) را زیاد بخوانند

به قانون جذب اعتقاددارین؟جواب بدین این سوالو

بربرای ختم محرب تاپیکمو بخون. 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی۱۱۰مرتبه.تا۱هفته یا جامِعَ الناس لِیومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وب ...

مرسی عزیز دلم 💓😘

2728
روزی۱۱۰مرتبه.تا۱هفته یا جامِعَ الناس لِیومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وب ...

این  ۴۱ بار 

در چهلو و یک روزه  

ـیا  یکباره‌؟

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
2738
اره شدیدا پیگیرشم

پس تاپیکو حتما پیگر باش وبخون

من همسرمو جذب کردم 

خصوصیاتی که میخواستمو مینوشتم.

سن ازدواجمو اینکه شوهرم چندسال بزرگتر باشه

هر چی میخوای بنویس. وباور کن بهش میرسی. من سال نود نوشتم نودو یک عقدر کردم .

تمام خصوصیات همسر دلخواه خونه ماشین چنداتاق خواب خانواده همسر همرو بنوبس

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
پس تاپیکو حتما پیگر باش وبخون من همسرمو جذب کردم  خصوصیاتی که میخواستمو مینوشتم. ...

واااااای تو نقطه عطف امشبمی 😍

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی بعد از خوندن تاپیکا سوالی داشتم ازت بپرسم 😍

واااااای تو نقطه عطف امشبمی 😍 میشه درخواست دوستیمو قبول کنی بعد از خوندن تاپیکا سوالی داشتم ازت بپ ...

بله عزیزم.

2706