2737
2739

بگم‌۲۰۰بار کمه😐

پسر بود

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ام پسر 🙂فعلا اصلا نه ویار دارم نه حالت تهوع

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بچه ام پسر 🙂فعلا اصلا نه ویار دارم نه حالت تهوع

خوش بحالت 

من حاملگیم زهرمارم شد😒

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
خوش بحالت  من حاملگیم زهرمارم شد😒

من کلا از این نظر تا الان که خوبم 😂😂خدا کن بقیه شم خوب باش فقط از زایمان میترسم😭😭

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خوش بحالت  من حاملگیم زهرمارم شد😒

من وقتی گشنم میشه حالت تهوع میگیرم تاالانم دوس باری بالا اوردم😐راستی برام دعا کن میخام برم سونوغربالگری بچم سالم باشه

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
من کلا از این نظر تا الان که خوبم 😂😂خدا کن بقیه شم خوب باش فقط از زایمان میترسم😭😭

ن دیگه ویار داشته باشی از اول معلوم میشه

تو نداری

زایمان طبیعی میخوای زایمان کنی؟؟

ن دیگه ویار داشته باشی از اول معلوم میشه تو نداری زایمان طبیعی میخوای زایمان کنی؟؟

نه سز 🙂

2706