2737
2734

من پنج ماه پیش ک باردار شدم یادمه قبل موعدم همش نافم تیر میکشید تاجندروز تا روز موعدم فهمیدم باردارم‌..البته سقط شد...

میخام بدونم همه همینجورن یانه؟؟؟

من تخمدانام تیر میکشید

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره منم تیرمیکشید در نافم.سینه هامم حساس و سفت شده بودن طوری که احساس میکردم سوزن قد سوتینمه سرم گیج میرفت درد مثل پری داشتم میگرفت ول میکرد

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

من فقط روحیم خراب شدوافسرده شدموتنبل وحساس به بوهاجاییم دردنگرفت 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،