2733
2734
عنوان

چی از بقیه ی دخترها کم داری!!!

362 بازدید | 26 پست

بچه ها من عقد کردم و نامزدم رو سه سالی می شناختم. خانواده م با این ازدواج مخالف بودن و کم کم راضی شدن. من با شرایط نامزدم کنار اومدم چون می دونستم خانواده ی پولداری نداره؛ ولی تمام تلاششو می کنه که من همیشه خوشحال باشم و با کادوهای کوچیک هم که شده خوشحالم می کنه. هرچند هیچ کس کامل نیست؛ ولی در کل پسر خوب و سالمیه.

حالا مادرم گاهی چند روز یه بار می پرسه چرا دعوتت نمی کنن خونه شون؟ چرا کادو برات نمی خره؟ چرا کم میاد پیشت؟ چرا طلاهاتو کامل نخریده؟ چرا مهریه کم گرفتی؟ چرا به جای مسافرت، عروسی کم خرج نمی گیرین؟ تو از بقیه دخترا چی کم داری؟ 

حالم خوب نیست! حس بدی داره و همه ش این فکر بهم تلقین میشه که لابد کم خرجم و این باعث بی ارزشیم بشه و از این چیزها......

بخاطر خودت میگه .تک تک چیزایی که داره میگه بعد از چند سال مثل خوره میفته به جونت که چرا نداشتم؟ چرا برام نکردن؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این کلا عادت بعضی مامان های 🙂منم شوهرم از هر نظری واقعا کامل ولی بازم مامانم میگه چرا مثلا فلان بلان 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
2738

من شدیدا درکت میکنم

مامان منم فوق العاده منفیه و همش حرفای ناامید کننده 

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

چقدر از این رسوم بدم میاد 

یعنی چی که چی کم داری؟ شرایط همه که یکسان نیست عزیزم، یکی سرویس الماس میگیرن واسش، یکی نقره 

و کلی مثال های اینچنینی

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

رفیق منم جای شما بودم و مامانم همه این کارارو میکرد....شما وقتی خواستگار برات اومده شرایطش رو بهتون گفته و قبول کردی بنظرم به مادرت بگو همه حرفاتو بگو ک بخاطر خدا کوتاه میای واین حرفاش بیشتر زجرت میده و بگو دیگ دخالت نکنن هرچند این دخالت ها از روی محبته

شماهم بااین کم خرجیا بی ارزش نمیشی ک ارزش و ارجت اگر برای خانواده شوهر بالا نره برای خدا بالا میره ک سازش کردی باهمسرت

ولی یادت باشه ک ب همسرت بگو ک دوست داشتی همه اینارو فقط بخاطر اون‌گذشتی بگو چ انتظاراتی ازش داری ک اگر نگی یه روزی میشه وظیفت و اینکه اگر یه روزی تونست کوتاه نیا و خواستتو بگو 

عزيزم اگر تو واقعا شوهرتو دوست داري واونم دوستت داره ومشكل اخلاقي باهم نداريد اصلا به اين حرفابهانده من خودم عروسي نگرفتم و بجاش رفتم مسافرت سرويسم نخريدم ولي بعدعروسي هم رفتيم اتليه عكسامونوگرفتيم هم سرويس طلا و...خريدم و الان خيلي بهتر ازكسايي دارم زندگي ميكنم كه عروسي مجلل و طلا و....گرفتن .متاسفانه اين رسوم ايرانياخيلي بده ولي مهم فققققط تفاهمه اونم تواين زمونه ي بد

خواهرم شدیییدا تو خرید عروسیش سنت شکنی کرد

نه رخت و لباس و ادکلن و این چرت و پرتا رو خواست

نه عروسی آنچنانی و سرویس گرون قیمت

هیچم دچار مشکل نشدن 15ساله ازدواج کردن 

ولی یه چیزایی در حد معقول باید خریداری بشه

2706