2733
2739

هوادهي چيه؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از شهريور پارسال منتظرم حامله بشم نشدم 😔 دكتر زياد رفتم و الان دكتر ترك زاده دكترمه يه سري دارو داده و گفته برم فيزيوتراپي و بعد از ٥جلسه برم هوادهي

خدا كنه ديگه حامله بشم

سلام منم دوتا سقط داشتم دوبار کورتاز شدم  الان رفتم سونو بااب تو سونوگرافیم نوشته چسبندگی رحم دارم ویک لوله ام بسته است میشه بگین چه جوری از دکتر ترک زاده وقت گرفتین؟

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
2740
از شهريور پارسال منتظرم حامله بشم نشدم 😔 دكتر زياد رفتم و الان دكتر ترك زاده دكترمه يه سري دارو داد ...

میشه بگین چه جوری بود هوادهی وفیزیوتراپی شما نتیجه گرفتی وبچه دارشدی؟اخه دوست ندارم لاپراسکوپی برم

سلام عزيزم نه ديگه من اومدم نوين پيش ترك زاده نرفتم

سلام عزیزم شما هوادهی انجام دادی یا نه؟اخه منم چسبندگی دارم دکترم گفته هوادهی منسوخ شده برو هیستروسکوپی نمیدونم به حرفش گوش بدم برم هیستسروکوپی یا برم دکتر دیگه برای هوادهی،اخه میترسم برم هیستروسکوپی اخرم خوب نشم بفرسته لاپاروسکوپی